Новини світу кредитування та банківських послуг.

Золото і золоті монети Ощадбанку Росії

Про те, як зберегти і примножити свої капітали, замислюються не тільки інвестори, але і звичайні громадяни. Особливо гостро і актуально це питання стало в умовах кризи. Серед величезного розмаїття можливостей вкладення, існує один спосіб, перевірений століттями – це вкладення в дорогоцінні метали, зокрема, в золото. Саме золото та інші дорогоцінні метали, були в ужитку ще до появи сучасних грошей. Крім того, за наявності або відсутності золота, у всі часи судили не тільки про багатство окремих осіб, а й про добробут держави в цілому.

Вкладення капіталів у золото.

Якщо говорити про золотих злитках, то звичайно, придбати їх можуть тільки дуже заможні люди. Купівля золотих злитків обкладається більшим ПДВ.

Також, вкласти гроші в золото, можна ще придбавши золоті монети. Це більш кращий варіант, для людей з достатком вище середнього рівня.

Ще один спосіб – відкрити, так званий металевий рахунок. У цьому випадку, ви будете власником не фізичного золота, а сертифіката, який підтверджує, що ви є господарем певної кількості унцій золота. Такий спосіб, вкладення капіталів в золото, не дуже популярний у нас, так як вимагає високого рівня довіри до банку, тому що на руках, реально, у вас буде не саме золото, а документ, що підтверджує володіння ним.

Ощадбанк Росії. Вкладення в золоті монети.

10000rub-300x300Ощадбанк на сьогодні пропонує два варіанти внеску в золото: інвестиційні та пам’ятні золоті монети. Відрізни одного виду монет, від іншого полягає в тому, що пам’ятні монети коштують набагато дорожче ринкової вартості самого металу, так як такі монети – це рідкісні екземпляри, які не ходять на золотовалютному ринку. Найчастіше їх купують колекціонери.

Інвестиційні монети, на відміну від пам’ятних, коштують рівно стільки, скільки за них дають за поточним курсом на дорогоцінні метали. Також їх покупка не обкладається ПДВ, і навіть, при покупці великої партії інвестиційних монет, ощадбанк пропонує клієнтам знижки.

Якщо ви вирішили інвестувати свої фінансові кошти в золото, то прибуток варто чекати через кілька років, так як золото відноситься до довгострокового типу інвестування. Однак, на ринку курс золота, повільно, але неухильно зростає. Тому інвестиції в золото – це самий стабільний і надійний спосіб вкласти свої гроші.

Якщо клієнт вирішує продати золото назад, потрібно мати на увазі, що курс покупки, може бути нижче, якщо на монетах є механічні пошкодження. Щоб уникнути цього, банки продають золоті монети в спеціальних футлярах, які захищають золото від пошкоджень.

Найбільш популярною монетою, яка користується стабільним попитом у клієнтів Ощадбанку, є «Червонець», що важить 7, 74 гр., І монета «Георгій Побідоносець», вагою 7, 78 гр.
Також, важливо відзначити, що попит на золоті монети перевищує обсяги, які випускає Росія. Тому, Ощадбанк часто користується пропозиціями імпортерів. Банк приймає активну участь у міжнародних монетних форумах, зокрема, в Берліні, де і укладаються договори про покупку монет іноземного виробництва. Тому, крім монет російського виробництва, в Ощадбанку можна також придбати золоті монети із США, Канади, Китаю, Австралії та Австрії. Найбільша з реалізованих цим банком монет, була золота монета, 999 проби, вагою 10 кілограм, виготовлена ​​в Китаї.

Підбивши підсумки, можна сказати, що золото належить до таких активів, які є ліквідними в будь-якій точці світу. Золото – це внесок, на який не впливає інфляція, девальвація, співвідношення курсів валют і інші фінансові проблеми. Так як золото не втрачає своєї цінності, а тільки дорожчає, то воно є гарантом будь-якої валюти, а золотовалютний фонд – запорукою стабільності будь-якої держави. Тому капіталовкладення в золото – це найкраще вкладення в умовах кризи, так як воно приносить дохід і є самим безпечним вкладенням фінансових коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?