Новини світу кредитування та банківських послуг.

Золоті злитки з трояндою і бонуси при заправці на АЗС.

Пропонуємо нашим читачам огляд корисних банківських новин, в числі яких: нові можливості мобільних додатків, випуск нової пенсійної карти, продаж золотих злитків із зображенням троянди, отримання бонусів при заправках на АЗС та інше.

Депозитні новинки

Креді Агріколь Банк оголосив про випуск нової пенсійно-соціальної картки Debit MasterCard. Тепер одержувачі пенсій та інших соціальних виплат завдяки новій карті можуть знімати гроші в банкоматах будь-яких українських банків без комісії, а також отримувати на залишок по картковому рахунку 7% річних. Карта Debit MasterCard оформляється безкоштовно терміном на 1 рік в будь-якому відділенні Креді Агріколь Банку.
Для осіб, які вже мають в Креді Агріколь Банку пенсійний рахунок достатньо звернутися у відділення банку для оформлення картки.
Новим клієнтам для відкриття пенсійного рахунку потрібно звернутися з паспортом і кодом в найближче відділення банку. Вашу заяву в регіональний підрозділ Пенсійного фонду України на отримання пенсії банк передасть самостійно.

clip_image001

Банк Глобус пропонує своїм клієнтам нову послугу поповнення карток міжнародної платіжної системи MasterCard готівковими коштами через мережу платіжних терміналів EasyPay – MoneySend. Для здійснення переказу грошових коштів на карту MasterCard потрібно вибрати в меню платіжного терміналу розділ «Банк і страхування» і далі – опцію «Поповнення картки MasterCard». Для зарахування коштів достатньо лише знати номер картки одержувача.
Послуга доступна в більш ніж 5500 платіжних терміналах EasyPay по всій Україні.

clip_image002

Платинум Банк повідомляє про нові можливості свого мобільного додатку. Тепер клієнти банку за допомогою своїх смартфонів, що працюють на операційній системі Android або iOS, можуть з легкістю дізнатися суму заборгованості по своєму кредиту, залишок кредитного ліміту на карті, перевірити баланс по зарплатній або депозитної карті, а також виконати платіж за допомогою карт Visa або MasterCard будь-якого українського банку.
Оновлена версія програми для Android вже доступна для скачування в Play Market , а ось версія для iOS буде доступна в найближчі дні.
В Місто Банку з 22 квітня для власників платіжних карт Visa і MasterCard доступна нова послуга переказу грошових коштів з картки на картку . Переказ можливий тільки в національній валюті для карт всіх українських банків. Гроші на банківську карту іншої людини зараховуються протягом декількох хвилин.
При переказі з відправника стягується комісія в розмірі 1% від суми переказу + 5 грн. Протягом місяця по одній карті можна провести максимум 100 операцій переказу.
Існують обмеження по сумах: 8000 гривень – максимальна сума одного переказу не включаючи суму комісії; 15 000 гривень – максимальна сума одного переказу для карт 3D-secure не включаючи суму комісії;
30 000 гривень – максимальна сума переказів по одній карті за місяць, не включаючи суму комісій.
Апекс-Банк розширює асортимент злитків золота. Тепер, крім звичних банківських злитків золота в головному офісі банку (г. Киев, вул. Печерська, 2/16) можна придбати і золоті злитки з рельєфним зображенням троянди, вироблені одним з найбільших швейцарських афінажних підприємств Valcambi SA. Злитки представлені в асортименті банку в двох рідкісних для українського ринку номіналах – 8 грам і 15,55 грам.
Злитки із зображенням троянди виконані із золота вищої проби – 999,9, і упаковані в барвисту упаковку і має сертифікат якості.

clip_image003

ПриватБанк повідомив про запуск мобільної програми «Яндекс.Заправкі» , розробленої Яндекс в партнерстві з MasterCard. За допомогою нової програми водії без зусиль знайдуть найближчу АЗС, а також можуть здійснювати оплату за бензин прямо з смартфона.
Для користування мобільною програмою "Яндекс.Заправкі" до неї слід прив’язати платіжну картку будь-якого українського банку. На даний момент в мобільній програмі доступні для вибору близько 1200 АЗС, і їх число в майбутньому буде збільшуватися.
Схема роботи мобільної програми «Яндекс.Заправкі» така: користувач самостійно вибирає АЗС, номер колонки, тип бензину, вказавши при цьому суму заправки (не менше 50 гривень) або обсяг палива (не менше 5 літрів). Після здійснення оплати паливний пістолет на колонці розблокується для можливості заправитися.

clip_image004

Для держателів платіжних карток MasterCard, емітованих ПриватБанком діють спеціальні бонуси при використанні програми «Яндекс.Заправкі», а саме: 1 гривня на рахунок «Бонус Плюс» за кожен літр бензину, куплений за допомогою мобільного програми.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?