Новини світу кредитування та банківських послуг.

Знижки на шопінг і квитки на футбол – нові акції банків

Продовжуємо інформувати наших читачів про нові цікаві акції, участь в яких – реальний шанс виграти квиток на матч UEFA, отримати знижку на шопінг в магазинах стильного одягу та аксесуарів, а також, стати володарем цінних призів.

ВіЕйБі Банк підготував спеціальну акцію для клієнтів-власників карт Голд і Платинум – «Дисконт на осінній шопінг в магазинах GANT і DKNYmen». Починаючи з 15 вересня, зазначену групу клієнтів чекають знижки в розмірі 15% на колекції осінь / зима 2015 в магазинах GANT і DKNYmen.
Для отримання знижки Клієнту достатньо пред’явити касиру свою іменну картку VAB преміум-класу до здійснення покупки, отримати подарункову дисконтну карту і розраховуватися вже з урахуванням знижки.
Дисконтна картка діє з 15.09.2014 по 15.11.2014.

clip_image001

ОТП Банк запрошує взяти участь в акції «Будьте мобільними з платіжною карткою МТС-ОТП Банк» і гарантовано отримати безлімітний доступ до мобільного інтернету на 1 місяць. Крім того, серед усіх учасників акції будуть розіграні 4 мобільних телефони на 2 SIMкарт і 4 сучасних планшета.

Щоб стати учасників акції достатньо до 31 грудня 2014 року безкоштовно оформити платіжну картку МТС-ОТП Банк. Далі слід здійснити з її допомогою від 3-х торгових трансакцій на загальну суму від 1000 гривень в певні етапи акції – з 18.08.14 по 30.09.14, з 01.10.14 по 31.10.14, з 01.11.14 по 30.11.14, з 01.12.14 по 31.12.14.

При першому використанні карти Вам буде нараховано 200 привітальних бонусів, які можна обміняти на подарунки в рамках програми лояльності «МТС Бонус». Надалі, нараховується 1 бонус за кожні 5 гривень будь-яких розрахунків карткою.

Додатковими перевагами картки «МТС-ОТП Банк» є надання кредитного ліміту в розмірі до 60 000 гривень з пільговим періодом до 45 днів.

clip_image002

Укрсиббанк запрошує своїх клієнтів – власників карт VISA / MasterCard класів Classic / Standard, Debit, Gold, Platinum, Infinite і Signia стати учасником програми «Плюсуй з нами» і отримати знижку або сертифікат в подарунок від партнерів акції.
19 вересня Укрсиббанк спільно з азіатським рестораном "SanTori" (г. Київ) проведе розіграш сертифікату на 500 гривень. Щоб взяти участь в розіграші потрібно виконати всього пару дій: бути підписаним на сторінку банку в соціальній мережі фейсбук і відповісти на одне конкурсне запитання. Деталі акції розміщені на відповідній сторінці .

Райффайзен Банк Аваль спільно з компанією MasterCard® нагадують про діючу до 31 грудня 2014 року (включно) акції «Мистецтво приємних вражень. Календар подарунків ».
Для участі в конкурсі достатньо відсканувати інтегрований в картину місяця на календарі QR-код, перейти за посиланням, зареєструватись на сайті www.avalcalendar.com.ua і чекати розіграшу призу. З вересня по грудень учасники акції можуть розраховувати на виграш наступних подарунків:
– Сертифікат на туристичні послуги для подорожі по території України, на суму і на умовах, що визначаються Організатором / Замовником / Партнером -1 шт;
– Смартфон – 1 шт.
– Велотренажер – 1 шт.
– Лижі – 1 шт.
Корпоративний календар на 2014 рік Райффайзен Банку Аваль можна побачити в офісах компаній-партнерів, а також в відділеннях банку , які працюють по всій території України.

clip_image004

Укрсоцбанк з 1 вересня 2014 року по 30 травня 2015 проводить акцію для справжніх футбольних фанів «Футбольна картка Mastercard @ UnicreditBank». В рамках акції клієнти банку, що відкрили «Футбольну картку UnicreditBank», мають шанс виграти незабутню подорож на фінал UEFA ChampionsLeagueFinal 2015 в Берліні , а також отримати безліч приємних подарунків.
Серед заохочувальних подарунків – 20 квитків на кожен матч UEFA ChampionsLeague 2014/2015 в Україні, набори колекційних монет UEFA ChampionsLeague 2013/2014 і 5 футбольних подарунків (дорожня сумка, рюкзак, масажер для ніг, плед, крісло-пуф). Перші 800 учасників акції "Футбольна картка MasterCard ® UniCreditBank" гарантовано отримають футбольні м’ячі.
У розіграші візьмуть участь усі транзакції сумою від 100 гривень, проведені за допомогою «Футбольної картки UnicreditBank». Розіграші заохочувальних подарунків проводяться на щотижневій основі. Визначення володаря головного призу відбудеться 1 квітня 2015 року.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?