Новини світу кредитування та банківських послуг.

Знижка за смс і безкоштовний сервіс за страховку

Пропонуємо нашим читачам огляд актуальних банківських новин, в числі яких – отримання знижки на кредит, онлайн-продажу страхових полісів, скасування лімітів на нарахування підвищених ставок по картрахунках, безкоштовне поповнення туристичних sim-карт та ін.

ПриватБанк на минулому тижні повідомив про відкриття онлайн-продажів страхових полісів "Зелена карта" для футбольних уболівальників, які їдуть власним автомобілем до Варшави на фінальний матч Ліги Європи "Дніпро" (Україна) – "Севілья" (Іспанія).

Для того щоб максимально оперативно отримати обов’язковий страховий поліс, клієнту достатньо оформити його на сайті банку або в Приват24, а оригінал поліса абсолютно безкоштовно доставить кур’єр. Бажаючим потрапити на масштабну спортивну подію слід поквапитися, оскільки фінальний матч відбудеться в найближчу середу, 27 травня.

imageВіЕс Банк проводить до 31 травня 2015 спеціальну акцію "Покажи смс – отримай знижку". За умовами акції, усі клієнти банку, які отримають і пред’являть акційна sms можуть отримати новий кредит на покупку нерухомості або споживчі цілі під заставу нерухомості зі знижкою в розмірі 0 , 5% річних до діючої ставки за обраним кредитом.

Отримати спеціальне смс-повідомлення можуть ті клієнти банку, які в період проведення акції отримували / відправляли грошові кошти через швидкісні системи переказів або здійснювали оплату так званих "платежів населення" (житлово-комунальні послуги, послуги кабельного телебачення / інтернету, послуги дитячого саду і інше ) і при цьому вказали номери свого мобільного телефону.

Радабанк повідомив своїм клієнтам-власникам пенсійних / соціальних карт приємну новину – з 22 травня 2015 скасовано обмеження по сумі в 50 000 гривень при нарахуванні підвищених відсотків на залишок грошових коштів. Це означає, що розміщувати кошти на пенсійної / соціальної карті стало ще вигідніше і тепер незалежно від суми клієнтам буде нараховано 18% річних.

Глобус Банк з 18 травня 2015 в рамках спільної партнерської програми зі страховою компанією Юпітер Insurance Group пропонує оформити договір страхування життя з унікальним безкоштовним сервісом повернення загублених речей, який допоможе повернути втрачені документи, ключі, електронні пристрої та ін.

imageДля використання сервісу застрахованій особі потрібно всього лише прикріпити спеціальний брелок на зв’язку ключів або наклеїти спеціальний стікер на документ, смартфон або іншу цінну річ.

Особа, яка знайшла загублену річ з брелоком або стікером, повідомляє про знахідку в Сервісний Центр (СЦ) за вказаним номером телефону. СЦ, в свою чергу, забезпечує винагороду тому, хто знайде людині і швидку доставку втраченої речі її власнику. Послуга повернення втрачених речей набувається на рік, діє на всій території України і не має обмежень по кількості повернення. Вартість пакету "Family", що включає 4 брелока і 6 наклейок – 445 грн. "Персональний" пакет з 1 брелока і 1 наклейки обійдеться в 195 гривень.

Аналогічний сервіс з лютого цього року можна підключити і в Банку Національний Кредит .

У відділеннях Полікомбанку відтепер можна купувати залізничні квитки. Для покупки квитка досить повідомити співробітникові банку дату поїздки та пункт призначення. Далі клієнту буде запропоновано вибрати поїзд, вагон і місце. Після здійснення оплати покупцеві буде вручено чек з унікальним кодом, який необхідно обміняти на оригінал квитка у будь-якій залізничній касі без черги.

Крім цієї послуги, в Полікомбанк тепер можна поповнювати туристичні sim-карти на вигідних умовах. Безкоштовна послуга поповнення рахунку на сайті передбачена для операторів зв’язку TravelSim, Simfortour, Teletie, Globalsim, Eureka і ГудЛайн. Для оператора Altitel вартість послуги – 2% від суми поповнення.

У відділеннях банку безкоштовно поповнити рахунки можна таким операторам: TravelSim, Altitel, Globalsim, Eureka і ГудЛайн. Комісія у розмірі 3 гривень стягується при поповненні sim-карт операторів Simfortour і Teletie.

Новина від Банку Кредит Дніпро зацікавить, у першу чергу, приватних підприємців та юридичних осіб Дніпропетровщини. В рамках спільної програми з ТОВ "Науково-виробниче підприємство" ПК- Сервіс "Банк Кредит Дніпро пропонує в період з 19 травня по 17 червня 2015 отримати знижку в розмірі 10% на покупку касової техніки. Для отримання знижки підприємцям Дніпропетровщини необхідно відкрити в банку поточний рахунок.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?