Новини світу кредитування та банківських послуг.

Життя в кредит

У наш час жителі більшості розвинених країн світу живуть виключно по кредитах. В першу чергу мова йде про американців і германців, які оформлюють кредити на будинки, меблі, машини, лікування, освіту і будь-які інші потреби. Природно, це дуже зручна процедура, яка не вимагає копити роками гроші і знемагати від спокушання при вигляді нової дрібнички.

На Гавайські острови відправить споживчий кредит

В даному випадку в силу вступає споживчий кредит. Цей документ оформляють фізичним особам для здійснення певних планів. Це може бути подорож на Гавайські острови, навчання в якому-небудь першокласному вузі або ж звичайна закупівля побутової хімії.

Як правило, споживчий кредит видають на певний час. Щоб його виплатити, потрібно кожен місяць вносити оплату. Причому суми, які власник буде вносити, повинні бути приблизно рівними. Якщо власник за якимись причинами не вносить гроші, він несе адміністративну відповідальність. У кращому випадку, сплачує штраф, а в гіршому – йому світить «відпочинок» у в’язниці. Після того, як всі виплати здійснюють у повному обсязі, кредитний договір втрачає свою дійсність.

А що в альтернативі?

Альтернативним варіантом такого документа вважається використання кредитної картки. У наш час цей процес стає все більш популярним. Адже людям не доводиться вистоювати кілометрові черги. Досить знайти потрібний банкомат, вставити картку та отримати ту кількість грошей, яка необхідна в певний момент.

Мінімальний термін погашення кредитів, які оформляють по картці, – п’ять-десять відсотків від загальної суми і, звичайно ж, певні відсотки, які нараховують за користування грошовими коштами по картці.

Чи можна розраховувати на пільги?

Власники подібних документів можуть розраховувати на так званий «пільговий період». Тобто при поверненні грошових коштів з них не знімають zhisn_v_kredit-247x300відсотки за ті чи інші послуги. Однак не можна забувати, що при несвоєчасній оплаті відсотки нараховують кожен день . Вони переходять з одного місяця в інший. У кінцевому рахунку, можуть перетворити сумлінного клієнта в кримінальника.

Багато людей оформляють кредитні картки тільки з однією метою – отримання кредитів. Для початку вони вносять грошові кошти для того, щоб погасити борг, який уже висить на них. Після цього вони можуть знову брати гроші в борг. Ось такий у них принцип життя: жити в борг. Найбільш поширений він в Сполучених Штатах Америки та Німеччини.

Гроші – готівкою

Більш того, кредитки наділяють своїх власників зручними можливостями. Так, вони можуть знімати гроші в будь-якому банкоматі. Ось тільки треба пам’ятати, що деякі банки знімають за цю послугу чимало.

Якщо ви втратили кредитну картку, потрібно відразу ж звернутися до відділення того банку, де вам її видали. Після оперативного сповіщення співробітники фінансової структури заблокують її. Таким чином, ви не втрачаєте ті гроші, які знаходяться на вашому особистому рахунку.

При бажанні відвідати небудь екзотичні країни або ж назбирати грошей на навчання в першокласному вузі, фахівці рекомендують оформляти не що інше, як споживчий кредит. Найчастіше гроші отримують готівкою. Що стосується офіційного оформлення документа, з цим вельми складно. Частково це можна пояснити нашим характером, який обумовлює менталітет слов’янських народів.

І наостанок …

Однак це не означає, що позитивні моменти відсутні. Навпаки! Останнім часом зросли максимальні суми грошей, які клієнт може брати протягом місяця, процес оформлення кредитних карток став простіше, та й умови отримання грошових коштів змінилися в кращу сторону, в сторону споживачів.

Враховуючи той факт, що будь-який варіант кредитування веде за собою певні наслідки (вони можуть бути і позитивними, і негативними), потрібно чітко зважувати всі «за» і «проти». А перед оформленням кредитки подумати, чи потрібна вона вам взагалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?