Новини світу кредитування та банківських послуг.

Жовтневі депозити: вино і путівки в подарунок

У цьому місяці фінустанови продовжують радувати своїх клієнтів новими депозитними пропозиціями. Акційна хвиля була запущена ще на початку жовтня, коли банки, які приєдналися до святкування Всесвітнього дня заощаджень, запропонували своїм клієнтам бонусні ставки і нові депозитні продукти. Пропонуємо огляд нових акційних вкладів.
Реал Банк розпочав співпрацю з Metalist Club. З 4 жовтня стартувала партнерська програма, що дозволяє власникам клубної картки «Металіст» отримати додаткові відсотки до базових ставок за депозитами: +0,5% в UAH / 0,25% в USD / EUR.
Актив-Банк запускає акцію «Активний день народження». Кожен, хто відкриє депозит у жовтні, стане учасником розіграшу подарунків, серед яких – 1 мобільний телефон, 11 сертифікатів на відпочинок в Карпатах та 111 пляшок французького вина. Акція триватиме до 31 жовтня 2013 року.

З 1 по 31 жовтня 2013 року в БТА Банку діє акція «Потрійна перевага». За умовами акції, розмістивши кошти на вкладі «Рекордний», «Ювілейний», «Універсальний», «Накопичувальний» або «Індексований» на термін від 3-х місяців і на суму від 5 тис. гривень або 600 доларів США чи євро, вкладник гарантовано отримує додатковий відсоток до стандартної ставки + 1,5% річних. Також існує можливість виграти один з грошових призів у розмірі 1 тис. гривень (банк проводить 5 розіграшів щотижня протягом 10 тижнів), солодкий подарунок або 30 тис. гривень.
До 31 жовтня діє акційний вклад в Банку Траст . Відкривши депозит на суму від 500 гривень на термін 3,9, або 12 місяців, вкладник може отримати до 22,5% річних.

depo_akcia_600x235.jpg.aspx

Брокбізнесбанк пропонує депозит «Щасливі миті». Вклад під 20% або 21% річних можна розмістити на термін 4 місяці. Виплата відсотків за вкладом здійснюється щомісячно. Поповнювати вклад можна протягом перших 62 днів з моменту розміщення вкладу. Акція триватиме до 31 жовтня 2013 року.
У Укрсоцбанку з 1 по 31 жовтня діє спеціальна програма лояльності «Батьки і діти», участь у якій дозволяє отримати додаткові 0,5% річних за вкладами «Класичний», «Капітал» та «Цільовий». Дія вкладу поширюється тільки на вклади в національній валюті. Надбавка нараховується при пред’явленні свідоцтва про народження дитини (0,5% річних) або малюнка на тему «Заощадження» (0,5% річних).
Акція діє в рамках Всесвітнього дня заощаджень, про який ми писали раніше .

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?