Новини світу кредитування та банківських послуг.

Заявка на кредит економить час

Якщо Вам знадобилися гроші, і найбільш оптимальним варіантом є зайняти їх у банку, найпростіше буде залишити онлайн-заявку на сайті банку. У більшості випадків це допоможе Вам дізнатися всю необхідну інформацію від фахівця фінустанови, не відвідуючи при цьому відділення, і навіть – отримати попереднє рішення банку щодо видачі кредиту.
На сайті ОТП Банку можна оформити заявку на отримання кредиту на товари і послуги. На сторінці заявки є два повзунки: Термін кредиту (від 12 до 24 місяців) і вартість товару (від 2 тис. до 25 тис. грн.). Виставивши потрібну суму і термін, праворуч Ви побачите розмір щомісячного платежу.
Заповнюючи форму заявки, потрібно вказати свій вік, область проживання, тип зайнятості, ІПН, стаж роботи, офіційний дохід, ПІБ та номер телефону, а також – погодитися на обробку особистих даних.

clip_image001

На сторінці Альфа-Банку можна подати заявку на отримання кредиту, вказавши щомісячний дохід, потрібну суму кредиту, термін кредитування, ПІБ, телефон, вид зайнятості, паспорт, ІПН та електронну адресу. Як і у випадку ОТП Банку, праворуч побачите орієнтовну суму щомісячного платежу.

clip_image002

Щоб подати заявку на оформлення «Кредиту з канікулами» в Платинум Банку , потрібно просто залишити свої ПІБ та актуальний номер телефону.

clip_image003

На сайті Ідея Банку Ви можете оформити заявку на будь-який кредит готівкою. Для цього потрібно вказати своє ім’я, номер телефону, ІНН, суму щомісячного платежу і термін кредитування. При заповненні полів щомісячних платежів і Терміну кредитування Ви дізнаєтеся максимально можливу суму кредиту. Коли вся інформація внесена, просто тисніть на кнопку «Я хочу».

clip_image004

У рубриці «Кредити готівкою» на сайті ПУМБ можна замовити дзвінок співробітника банку. Для того, щоб подати заявку на кредит, потрібно вказати ім’я, прізвище, телефон і e-mail, а також – отримуєте Ви заробітну плату в цьому банку чи ні.

clip_image005

При заповненні заявки на сайті Промінвестбанку потрібно вказати рік народження, телефон, бажану суму, бажаний продукт (кредит або кредитну карту), термін кредитування, робочий стаж, офіційний і додатковий щомісячний доходи.

clip_image006

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?