Новини світу кредитування та банківських послуг.

Затребувані вакансії банків: менеджери з продажу та IT фахівці

Стати працівником банку не важко. Складніше знайти вакансію з гідним заробітком. Повідомляють аналітики ринку праці. Кандидату з вищою економічною освітою пропонують 2-4 тисячі гривень залежно від досвіду роботи та займаної посади. Найвищі зарплати пропонують фахівцям з технічною освітою, яких запрошують впроваджувати нові інтернет-проекти для обслуговування клієнтів.
У розділі «Вакансії» на більшості банківських сайтів можна прочитати запрошення для студентів і стажистів. Обіцяють активне професійне зростання, дружну команду і цікавий досвід. Фахівців на повний робочий день запрошують переважно на посади консультантів з продажу послуг за кредитами-депозитами, операторів колл-центрів і касирів.

vakansia_350x494.jpg.aspx

Серед пропозицій ОТР Банку ми побачили великий перелік пропозицій для менеджерів в Києві та регіонах. У столиці – запрошують на роботу бізнес-аналітиків, які добре орієнтуються в автоматизованих системах та IT-фахівців для впровадження сучасної системи банківського аналізу FLEXCUBE.
Серед позицій VAB банку крім експертів з кредитування та продажів ми зустріли вакансію керівника напряму по Digital комунікацій. Це посада, яка передбачає роботу з соціальними медіа та сучасними засобами комунікації за допомогою мережі Інтернет.
У банку «Фінанси та кредит» мають потребу в людях, які будуть кредити повертати – продавати заставне майно банків, телефонувати злісним неплатникам і супроводжувати справи з повернення кредитів в судах.
Широкий вибір адміністративних посад пропонують в головному офісі Альфа-Банку – помічник керівника, бухгалтер, спеціаліст з розвитку корпоративного бізнесу. У регіонах – пропозиції банку подібні до тих, що у колег по цеху – фахівці по роботі з кредитами і касири.
У Дельта Банку відкриті вакансії для роботи з корпоративними клієнтами-юристи, фахівці з VIP-обслуговування, економісти з контролю за ризиками, менеджери регіонального розвитку.

За даними дослідження компанії Hudson та Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, восени 2013-го року ситуація в банківському секторі мало відрізняється від загальної зарплатної картини в корпоративному бізнесі. Більшість нових працівників підбирають посади переважно за рівнем оплати праці, а не за умовами роботи і обов’язків.
Очікування підвищення зарплат тобто не болем чим у 6-7% роботодавців і не більше ніж на 10%. Надбавки до зарплати, як правило, відбуваються точково – тоесть найбільш успішним і цінним співробітникам. А гроші знаходять, звільняючи інших – 25% банків цього року скорочували співробітників. І лише 10% спрямовані на розвиток і розширення штату.
Тетяна Стрекаль, HR директор Альфа-банку :
«В принципі, росте тільки front-office і якщо ми наймаємо персонал, то, перш за все з метою розширення бізнесу. Наприклад, відкриття нових роздрібних відділень тягне за собою підбір як фахівців, так і керівників. Але на останні позиції наш банк пріоритетно промотуючу внутрішніх кандидатів. Торік половину вакансій директорів відділень ми закрили своїми співробітниками з кадрового резерву ».
Наталія Голубнича, виконавчий директор з питань персоналу банку Форум :
«Якщо говорити про підбір і розвитку, то в цьому році – це буквально кілька бізнес напрямків, які ми для себе визначили як стратегічні, і в яких ми для себе виділи і в яких є нестача як кількості, так і якості персоналу. Але якщо говорити про банк в цілому – то це утримання чисельності персоналу в якомусь «статус-кво». При цьому наше завдання змінити пропорцію чисельності, зменшуючи підтримку на користь бізнесу ».
Тетяна Плюсніна – директор департаменту персоналу «Райффайзен Банк Аваль» :
«Під час кризи довелося замислюватися про оптимізацію і про те, яка у нас структура, наскільки правильно вибудувані процеси, скільки коштує наш персонал, тому звичайно ж ми зараз знаходимося у зворотній ситуації, коли доводиться скорочувати персонал, слідувати принципам« лін »(бережливе управління ) у всіх процесах і, природно, ми хочемо за рахунок цього виправдати надії наших стейк-холдери в тому, що ми не «пускаємо гроші на вітер”, у нас навіть є прибуток. Я думаю, що ця тенденція залишиться в банківському сегменті ще роки два ».

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?