Новини світу кредитування та банківських послуг.

Зарплатна картка

Нині вже стало не в дивину нарахування заробітної плати на іменні пластикові картки, іменовані зарплатними картками. Але, оскільки багатьох ще хвилює питання, «а на фіга так робиться?», Розглянемо всі плюси і мінуси зарплатних карток.

Для роботодавця:

Плюс в тому, що не потрібно інкасувати гроші , везти бабло з банку в день зарплати, обіцяти могорич касиру за позаурочні, розганяти запізнілих співробітників з кабінетів, що залишилися відзначити святе подія.

Мінус в тому, що всі перерахування на зарплатну картку йдуть «в білу», а значить і відрахування будуть відповідні.

Для працівника:

Плюс, що в кишені у тебе зарплатна картка у вигляді шматочка пластмаси, а не важка «котлета» перетягнута гумкою у вигляді гарної принади для шахраїв. До того ж, по п’яні не відразу згадаєш пін-код, а значить є ймовірність, що завтра до ранку на рахунку залишиться на похмелитися.80

Мінус у тому, що залишаючи гроші на рахунку, не можеш реально переслюнявіть гріють душу купюри і весь час перебуваєш на стрьомі: а раптом у банку якою збій або срань хакери до твого рахунку добралися, і доводь тоді, що у тебе на зарплатній картці ціле стан було.

Для будь-якого власника пластикового дива:

Плюс, що у Вас є свій рахунок у банку, на якому Ви можете зберігати гроші, як поточну зарплату , так і інші доходи. Багато банків зараз, якщо у Вас на рахунку лежить певна сума достатній час, нараховують на них відсотки, як на вклади. Також відкриті можливості інтернет банкінгу, коли Ви можете перераховувати гроші на інші рахунки, оплачувати комунальні та інші послуги (без черг і не виходячи з дому). Крім цього банк, де у Вас відкритий зарплатний проект, бачить рух по Вашому рахунку, бачить Ваші доходи і без додаткового документального підтвердження може зробити Вам цікаве кредитна пропозиція, або затвердити Вам на зарплатній картці певний ліміт , яким Ви можете скористатися при необхідності.

Мінус в тому, що всі ці пропозиції ні хріна не халявні. І мета у банку одна – заманити Вас в кредитну пастку, нехай навіть з пільговими відсотками. Так сказати в’язниця з вигодами.

Так чи інакше, але пластикові картки та електронні гаманці потихеньку витісняють шкіряні «Лопатников». Життя йде вперед, і від технічного прогресу не сховаєшся. Так що користуйтеся благами цивілізації, але дуже і дуже акуратно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?