Новини світу кредитування та банківських послуг.

Заміжжя – причина для зміни карти?

Зміна прізвища після весілля чревата для жінки документальної тяганиною. Знадобиться новий паспорт, новий ідентифікаційний номер, новий закордонний паспорт, нові водійські права. Поміняти потрібно буде і будь-які документи, що підтверджують право власності. А що ж тоді робити з банківськими картами? .
Клієнтки ПриватБанку в разі зміни прізвища у зв’язку із заміжжям повинні звернутись в одне з відділень з новим паспортом. Якщо карта – не іменна, отримати новий пластик можна буде відразу ж на місці, якщо ж на ній зазначені Ваші особисті дані (ім’я та прізвище), доведеться почекати на виготовлення нової 14 днів. Звернутися до відділення в банку радять протягом одного місяця після зміни паспортних даних.
Власники карти Дельта Банку свою карту можуть не міняти. Достатньо лише звернутися в будь-яке відділення мережі з паспортом, його ксерокопією та заявою про зміну паспортних даних. Відвідати відділення можна в будь-який зручний час. Штрафні санкції за несвоєчасну зміну особистої інформації не передбачаються. За бажанням клієнт може також оформити додаткову карту, сплативши за неї 15 гривень.

Якщо у Вас є карта Альфа-Банку , знадобиться звернутись до відділення з новим паспортом, ідентифікаційним кодом і написати відповідну заяву. Запит на виготовлення нової картки розглядається протягом 5 банківських днів, виготовлення пластику займає 7 днів. Таким чином, отримати нову карту можна буде вже через два тижні. Штрафних санкцій у разі не зміни карти немає. Ось тільки Ви, як клієнт, вказавши нові особисті дані, не зможете отримати потрібну інформацію в колл-центрі банку.

Райффайзен Банк Аваль у разі зміни прізвища безкоштовно перевипустить Вам карту протягом 10 робочих днів з моменту подачі заяви. Звернутись в банк з новим паспортом, ідентифікаційним та свідоцтвом про шлюб потрібно протягом 7-ми днів з моменту отримання нових документів, але якщо зробите це трохи пізніше – нічого страшного.
Для переоформлення картки в ВТБ Банку необхідно звернутись у відділення з паспортом та ідентифікаційним кодом. Виготовлення пластика здійснюється безкоштовно та займе до двох тижнів.
У Платинум Банку карту змінювати немає потреби. Потрібно тільки відвідати відділення з новим паспортом та ідентифікаційним кодом, щоб співробітник зміг внести актуальні зміни в систему.

У Пумбі карту поміняти можна, але це не є обов’язковим. Головне, актуалізувати особисті дані в системі. Для цього потрібно прийти у відділення, в якому Ви отримали карту, з новим паспортом, ідентифікаційним кодом і свідоцтвом про шлюб.
Не змінювати карту можна і в Укрсоцбанку . Головне – звернутися у відділення в будь-який зручний для Вас час, щоб актуалізувати паспортні дані.
Як бачимо, процедура актуалізації даних у банку в разі зміни паспорта у зв’язку із заміжжям – досить проста. У Вас або залишається та ж карта, або Ви отримуєте нову в найкоротші терміни – до двох тижнів.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?