Новини світу кредитування та банківських послуг.

З якого віку дають кредит?

У всіх кредитних програм банків є свої вікові обмеження. Сравні.ру з’ясував, зі скількох років можна оформити той чи інший кредит.

У цілому, більшістю кредитів можна скористатися з 21 року. При цьому необхідно пам’ятати, що, незважаючи на вік, загальний трудовий стаж позичальника повинен становити від 3 до 24 місяців залежно від продукту. Так, якщо мова йде про довгих позиках – іпотечному або автокредиті, то найчастіше клієнт повинен пропрацювати 12-24 місяці, а якщо оформити планується споживчий кредит – то від 3 до 12 місяців.

Так, що якщо потенційний позичальник, якому 21-22 роки, нещодавно отримав диплом і тільки влаштувався на роботу, то йому, швидше за все, mat_15650доведеться трохи почекати – без певного трудового стажу він неблагонадійний клієнт, навіть якщо він підходить за віком.

Є у банків і спеціальні пропозиції по кредитних картах для молоді. Так, Ощадбанк готовий видати кредитку, якщо позичальникові вже є 18 років. Правда, при наявності тільки стипендії в якості підтвердженого доходу розраховувати на великий кредитний ліміт не варто.

Якщо говорити про середні вимогах, то оформити споживчий кредит можна вже в 21 рік, автокредит та іпотеку – починаючи з 21-23 років. При цьому згідно стандартам вік позичальника на момент укладення іпотечного договору повинен становити не менше 18 років. Так що при бажанні скористатися житловим кредитом можна і будучи дуже молодим, але необхідно враховувати, що не всі партнери агентства готові розглядати такий варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?