Новини світу кредитування та банківських послуг.

Юридична допомога по кредиту

При виникненні будь-яких напружених відносин з банками на їх захист стають професійні штатні юристи, які надають їм юридичну допомогу по кредиту. Але рано чи пізно в наших відносинах з банками і у нас постає питання, хто ж нам може надати юридичну допомогу по кредиту. Давайте спочатку подивимося, що ми можемо зробити самі.

Як я вже говорив раніше, банки воліють не видавати кредити окремим категоріям громадян. І це не обов’язково соціальні маргінали, бомжа або раніше судимі. У цю категорію запросто можуть потрапити і цілком пристойні особи, що займають досить високе становище в суспільстві. Такі, наприклад, як професійні юристи. Хороший юрист або просто «занадто грамотний клієнт» потенційно небезпечний для банку, оскільки йому не потрібна юридична допомога по кредиту, питання повернення грошей буде залежати тільки від її бажання.

Ідеальний клієнт для банку – це лох: який підписує договір, не читаючи; платить штрафи, не вникаючи; з постійним відчуттям провини, тому що позичив грошей; який боїться телефонного дзвінка, стуку в двері і листів в поштовій скриньці; який безграмотний в юридичних питаннях і здатний знайти кошти, щоб розплатитися за свою безграмотність.

Але, ми то з Вами, не такі. Я в цьому абсолютно впевнений хоча б тому, що Ви читаєте ці рядки, а значить, шукаєте юридичну допомогу по 510кредиту. Все правильно, халяви для банку не буде.

Отже, у нас з Вами є двояке завдання. З одного боку, при отриманні кредиту, ми повинні виглядати для банку ідеальним клієнтом (див. абзац № 2). З іншого боку не дозволяти їздити собі по вухах і яку ситуацію обертати на свою користь. І наша Газета із задоволенням допоможе Вам у вирішенні обох цих питань. На жаль, повністю вирішити всі Ваші проблеми ми не зможемо. Я знаю, що потрібно робити в тій чи іншій ситуації, але не зможу Вам особисто порадити, як це зробити, оскільки можу не знати всіх обставин справи.

У цій ситуації, якщо Ви не впевнені у власних силах, Вам доведеться отримати юридичну допомогу по кредиту у фахівців особисто. Нічого страшного чи ганебного в цьому немає. Наприклад, якщо я ніколи не писав скаргу в Гаазький Трибунал, то й не буду брехать що попало, а поцікавлюся у професіоналів. І звернутися за допомогою до людини, яка досвідченіше тебе в даному питанні абсолютно не соромно, а, навпаки, більш ніж виправдане.

Єдина проблема, яка виникає в даній ситуації, це те, що професіонал тим і відрізняється від любителя, що якісну юридичну допомогу по кредиту надає не безкоштовно. Але ж Ви хочете з його допомогою вирішити фінансові проблеми, а значить краще втратити меншу, щоб зберегти більше.

Тому, чим я можу тут допомогти, так це тільки поділитися деякими порадами, як це менша зробити ще менше. Слухайте:

1. Вибирайте юридичну контору, яка в числі своїх послуг рекламує вирішення юридичних СПОРІВ З БАНКАМИ або ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ. Імовірність, що вони нададуть юридичну допомогу по кредиту краще інших, все-таки вище. Вам же не прийде в голову йти з ангіною до проктолога. Навіть, якщо це найкращий проктолог країни, він все одно видалить Вам гланди як то не так.

2. Ознайомтеся з прейскурантом цін обраної Вами консультації, яка надає юридичну допомогу по кредиту. Це придасться Вам в подальшому спілкуванні. Ціни, як правило, не повинні відрізнятися від середніх по ринку, якщо тільки їх не накручують за якусь відому прізвище адвоката, який нібито буде контролювати Вашу справу. Такі контори не потрібні – це зайва переплата.

3. Погортайте ретельно все СТАТТІ НАШОЇ ГАЗЕТИ. Ваш конкретний епізод нам не відомий, але різні універсальні ситуації розглядаються на її сторінках (для цього вона і створена) і, читаючи її, у Вас буде можливість самому визначити стратегію поведінки, застосовне до Вашого випадку, а не платити юристові за ознайомлення зі справою і поради щодо її розв’язання.

4. На основі Вашого рішення по врегулюванню ситуації, складіть список тих питань, які Ви не можете вирішити самостійно і ознайомте з ним найнята особа, що надає юридичну допомогу по кредиту. У цьому списку не повинно бути фраз типу «вирішити питання максимально позитивно на мою користь». Хороший юрист може роками «вирішувати питання» на Вашу користь, а Ви просто будете платити йому, а не банку. Тому, вирішуєте питання самі, а йому даєте конкретні завдання: скласти позовну заяву до суду; оскаржити постанову судового пристава; написати скаргу в прокуратуру, ну або там щось подібне.

5. НЕ ПЛАТИТЕ ГРОШІ за юридичну допомогу по кредиту вперед. Якусь суму з Вас, звичайно, зажадають для початку дій, але вона не повинна бути більше 30% від повної вартості. Далі домовитеся про регулярні звітах і поетапній оплаті послуг. Для цього якраз пригодиться прейскурант (див. п.2). Таке Ваше умова повинна не образити справжнього юриста , а тільки охарактеризувати Вас як ділової людини, відучити від халяви і налаштувати на серйозну роботу. Тому, ще раз повторю. Не платіть наперед. Краще обговоріть преміальні, які отримає юрист, у разі вдалого вирішення справи.

Як бачите, нічого особливого я Вам не розповів. Але ці, здавалося б, прості поради допоможуть Вам заощадити купу грошей і відчути себе юридично і фінансово захищеним. Удачи Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?