Новини світу кредитування та банківських послуг.

Юникредит Банк

Згідно з постановою Ради Міністрів СРСР у 1989 році відбулося заснування«Юникредит Банку». Його початковим назвою було «Міжнародний Московський банк». У 1991 році банк володіє генеральною ліцензією Банку Росії під № 1. Банк першим в Росії працював з участю іноземного капіталу.

Засновниками банку «Юникредит Банк» (тоді ще ММБ) виступили такі вітчизняні банки як: Зовнішекономбанк (з часткою в 20%), Промстройбанк (з часткою в 10%), Ощадбанк (з часткою в 10%). А також іноземні банки: Credit Lyonnais, Kansalis Osaki Pankki, Creditanstalt-Bankverein та ін Первісна частка цих банків складала 12%.

unicredit-300x228Контрольний пакет акцій ММБ в розмірі 26,4% у 2004 році викупила HVB Group, після чого вони перейшли до Скандинавської групі Nordea. Вже в середині 2005 року групою Nordea було прийнято рішення про продаж свого пакету акцій групі UniCredit з Італії, яка є провідною європейською фінансовою структурою. На початку 2007 року через свій дочірній банк «Банк Австрія Кредитанштальт АГ», UniCredit викупив 100% акцій банку ММБ.

Після того, як склад акціонерів перетерпів зміни, зміни відбулися і в керівній верхівці – Ілкка Салонен покинув свій пост голови Правління, після чого посаду обійняв Юрій Тверській, який раніше працював під Внешторгбанку. Головою ради директорів призначили Еріха Хампела. А також внаслідок виконання програми ребрендингу банків, які увійшли в 2007 році до групи UniCredit, відбулося офіційне перейменування ММБ в «ЮніКредит Банк».

У нинішній час всі свої зусилля і потенціал банк спрямовує на розвиток філіальної мережі та роздрібного бізнесу. Банком проводиться активна політика по активізації співпраці з представниками середнього та малого бізнесу. Структура банку налічує десять філій, 37 підрозділів, а також дванадцять представництв. На кінець поточного року «ЮніКредит Банк» має намір збільшити кількість точок продажу до 122 одиниць. Послугами банку користуються більше десяти тисяч корпоративних клієнтів, а також двісті тисяч фізичних осіб.

Частка банку становить 0,5% всього ринку за вкладами, які нараховують близько 24 мільярдів рублів. У ренкінгу російських ринків банк UniCredit твердо займає восьме місце відповідно активів-нетто, що нараховують на кінець 2007 року 338,6 мільярда рублів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?