Новини світу кредитування та банківських послуг.

Який ризик криє в собі передача банківської карти в користування третій особі?

Ось відповідь на такі запитання. Які небезпеки криє в собі передача банківської карти в користування іншій людині? Якщо на карті немає моїх грошей, чи можу я передати пін і номер карти знайомому?

Правила користування банківськими (платіжними) картами в більшості банківських установ передбачають заборону передачі карти від Клієнта третім особам. Крім того, в будь-якому разі несанкціонованої передачі Вами своєї банківської карти третій особі, всі проведені операції по цій карті будуть розглядатися банком, як проведені особисто власником картки.

Серед ризиків передачі банківської карти слід зазначити наступні: наявність встановленого Банком автоматично кредитного ліміту (овердрафту); оплата третьою особою за допомогою використання карти нелегального товару; використання карти в шахрайських цілях.

bigПрактика роботи банківських установ в цей час така, що під час видачі банківських карт фізичним особам часто надається так само так званий кредитний ліміт – можливість використання грошових коштів банку з подальшим їх поверненням. При передачі Вами карти і пін-коду Ви не будете захищені від використанням третьою особою кредитного ліміту. В результаті обов’язок з повернення грошей лежить саме на власнику карти. Крім цього, за несвоєчасне повернення грошових коштів Ви зобов’язані сплатити відсотки, штрафні санкції.

Ще одне поширене шахрайство – копіювання даних карти і використання їх без відома власника карти.

У разі придбання третьою особою товарів, у т. ч. через Інтернет, заборонених державою, відповідальність за таке придбання так само може понести власник карти.

Підводячи підсумки, ми вважаємо, що власникові карти не варто передавати її третім особам для подальшого використання ними карти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?