Новини світу кредитування та банківських послуг.

Який обирати інтернет-банкінг, які його можливості?

Які можливості та рішення пропонує сьогодні Інтернет-банкінг від українських банків; на які опції звертати увагу при виборі банку для послуги; які функції користуються сьогодні найбільшим попитом.

Начальник управління інтернет-банкінгу Platinum Bank

На сьогоднішній день більшість банків пропонують своїм клієнтам послугу інтернет банкінгу. Можливості систем і зручність їх використання, звичайно, сильно відрізняються. В основному, всі банки пропонують можливість перегляду залишків на рахунках, формування виписок, проведення платежів, як усередині банку, так і по Україні.

Більш просунуті системи пропонують можливості відкриття депозитів і повноцінної роботи з ними, зручну оплату за різні послуги, такі як мобільний зв’язок, інтернет, покупка квитків і т.д.

Вибираючи банк, крім переліку послуг в інтернет банку, в першу чергу потрібно оцінити умови і тарифи. Безумовною тенденцією є наявність

clip_image001

безкоштовної послуги інтернет банкінгу, але все ж деякі банки беруть плату за обслуговування системи, навіть якщо клієнт не проводить ніяких операцій.

У 2014 і 2015 роках ми спостерігаємо зростання операцій переказу грошей з картки на картку, оплати послуг і операцій з депозитами.

Менеджер проектів, група розвитку систем дистанційного обслуговування банку VTB (Україна)

Банки все більше цікавляться технологіями Omni-Сhannel, які дають можливість будувати всю дистанційну комунікацію з клієнтом на єдиній багатоканальній платформі, хоча далеко не всі банки повноцінно використовують можливості такого рішення.

Клієнти при виборі банку також звертають увагу на дизайн, простоту у використанні послуги і доступну тарифікацію інтернет-банкінгу, тому його функціональність повинна покривати базові потреби користувача.

Найактуальніші продукти в дистанційних каналах: оплата комунальних послуг, розміщення депозитних вкладів, управління картами, підключення / відключення gsm-банкінгу. Все більшою популярністю користується сервіс миттєвого переказу з картки на картку (Р2Р), яким можна скористатися не тільки через сайт банку, але і в інтернет, а також мобільний банкінг.

Начальник відділу розвитку електронного бізнесу ОТП Банку

В принципі, за останній рік нічого кардинально не змінилося. Ринок пропонує майже такий же функціонал систем інтернет-банкінгу. Можливо, тільки вибір став менше.

Сьогодні варто відзначити скоріше не розширення функціоналу, а просування вже наявних можливостей, їх популяризацію.

Першим у списку стоять P2P-перекази. Банки активно звертають увагу клієнтів на дану послугу. Також виділю, але в меншій мірі, мобільні додатки.

А от при виборі інтернет-банкінгу особисто я шукаю баланс між обсягом функціональної наповненості, безпекою та зручністю системи. Важливо мати можливість робити те, що тобі потрібно, робити це просто і швидко, ну і, звичайно ж, відчувати захищеність.

Начальник управління інформаційних технологій Агрокомбанку

Cистема інтернет-банкінгу дозволяє здійснювати платежі, контролювати рахунки та платіжні картки через мережу інтернет. Система працює цілодобово і не вимагає відвідування банку. Клієнтам доступні всі основні операції з рахунками та платіжними картками: перегляд виписок, SMS-інформування про операції, погашення кредитів, поповнення депозитів, платежі в межах України, зміна лімітів по платіжних картах та ін.

Головне, щоб інтернет-банкінг дозволяв виконувати найбільш затребувані функції безпечно, швидко і ефективно. Але якщо у користувача є вибір між рішеннями різних банків, які відповідають стандартам галузі з безпеки, швидкості та ефективності, критерії легкості та зручності використання мають великий вплив на вибір, особливо для досвідчених користувачів.

Як і раніше, найбільшим попитом користуються операції за безготівковими переказами коштів, конвертація за рахунками в різних валютах, оплата комунальних послуг, мобільного зв’язку, доступу в інтернет, операції з вкладами та кредитами.

Джерело: Prostobank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?