Новини світу кредитування та банківських послуг.

Яку страховку вибрати для гірськолижного відпочинку.

Добровільне страхування в Україні не користується великим попитом, проте час задуматися про те, щоб придбати поліс хоча б на період гірськолижного відпочинку. Страховка, звичайно, не зарадить пошкодження, зате допоможе з оплатою лікування. Ось скільки коштує страховий поліс і які нюанси при оформленні варто знати.

Стандартний пакет

Як правило, страхові компанії пропонують гірськолижникам два види програм: для подорожуючих по Україні та для виїжджаючих за кордон. У більшості випадків набір ризиків стандартний і в договорі просто необхідно передбачити катання на лижах чи сноуборді.

Ціни по кишені

Вартість страховки може залежати від віку застрахованої особи, терміну дії страхового поліса і категорії ризикованості спорту. Досвід лижника, історію травматизму, снаряд для катання (лижі, сноуборд) та інші фактори страхові компанії відстежити не в силах.

«Ви можете сміливо страхуватися на максимальну страхову суму – 20 тис. грн (мінімальна сума в компанії – 5 тис. грн) і спокійно кататися на лижних курортах України. Страховий захист обійдеться гірськолижникам в 24 грн в день », – говорить менеджер управління особистого страхування bigкомпанії PZU Ольга Сидорук.

Закордонний відпочинок лижникові обійдеться дещо дорожче, так як вартість Медсервіс за кордоном вище. А от місце відпочинку на ціну не вплине.

«Вартість страховки коливається від 7 до 33,85 грн на день залежно від страхової суми, терміну страхування і франшизи», – зазначає Ольга Сидорук.
За словами генерального директора «Апріл Асистанс Україна» Костянтина Шусторович, туристам слід враховувати, що в зимовий період багато європейських клінік, що приймають пацієнтів з гірськолижних курортів, істотно завантажені. Тому в пікові сезони процес організації допомоги або транспортування може затягуватися.

«Найчастіше українські туристи оформляють медичні. страховки для гірськолижного відпочинку в Словаччині, Польщі, Болгарії, Австрії та Італії », – підкреслює начальник управління розвитку медичного та особистого страхування СГ« ТАС »Олексій Журавльов. За словами Тараса Ревуцького, «гірськолижні» страховки оформляють у традиційно "гірськолижні" країни: Андорра, Словаччина, рідше – Болгарія, Румунія, Туреччина і, нові в цьому сезоні, – Грузія. Багато страховок і в Карпати (Буковель, Драгобрат і т. д.).

Для організації та надання медичної допомоги в зазначених країнах буде досить стандартної страхової суми в розмірі 30 000 євро.
Середня вартість лікування для амбулаторного випадку в Італії становить приблизно 120 євро; стаціонарного випадку – від 500 до 4000 євро, залежно від складності (при цьому вартість медичної допомоги буде нижче, ніж у Франції чи Швейцарії).

В Італії важливо враховувати, що при прямому зверненні застрахованої до державного госпіталю, страховий поліс може не діяти, при цьому тариф для нерезидента країни перебування буде зовсім іншим, ніж для її жителя. Тому в «Апріл Асистанс Україна» рекомендує в першу чергу звертатися в Асистанську компанію за номером, вказаним у страховому полісі. Тоді оплату медичної допомоги візьме на себе страхова компанія.
В Австрії, наприклад, вартість лікування в австрійському стаціонарі може складати від 1000 до 5000 євро, причому в цих сумах не враховані витрати на роботу рятувальної служби, яка доставляє потерпілого від гірськолижної траси до місця лікування. Дані витрати залежать від відстані польоту і зазвичай складають до 2000 євро.
Послуги в додачу

Крім страхування ризиків раптових захворювань і пошкоджень, самі страховики радять купувати додатковий комплекс послуг. Різниця в ціні поліса, стверджують вони, буде незначною.

За словами страховиків, туристу при необхідності можуть надати і блок адміністративних послуг: допомога при поверненні дітей на батьківщину, пошуку багажу, документів і рейсових квитків.

Пияцтву – бій

Необхідно пам’ятати про можливі підстави відмови у страховій виплаті. Грошей ви точно не побачите, якщо під час отримання ушкодження перебували в стані алкогольного сп’яніння або під впливом наркотиків.

«Страхова компанія може відмовити у виплаті випадку, якщо застрахований перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, не повідомив асистуючу компанію про випадок при госпіталізації. А також, якщо при покупці поліса не повідомив, що планує займатися аматорськими видами спорту на гірськолижних курортах », – говорить Ольга Сидорук.

Як попередити основні ризики на гірськолижних курортах

Як не банально, але звичайне дотримання правил безпеки при катанні на лижах, санках і сноубордах, а також при перебуванні на території гірськолижного курорту значно знижує ризик виникнення страхового випадку.

Як діяти при настанні страхового випадку або позаштатних ситуацій, пов’язаних зі здоров’ям?

При настанні страхового випадку або позаштатних ситуацій, пов’язаних зі здоров’ям, слід звертатися в Асистанську компанію, будь-яким із зазначених нижче способів:

– Зателефонувати за українським номером, вказаним у полісі

– Відправити SMS з основними даними і контактним телефоном для зв’язку

– Відправити повідомлення по електронній пошті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?