Новини світу кредитування та банківських послуг.

Яку страховку варто купувати туристам-екстремалам?

Турист-екстремал – це людина, яка свідомо обирає відпочинок, пов’язаний з підвищеним рівнем ризику для життя і здоров’я. Тому і страховку йому потрібно вибирати таку, яка буде враховувати всі можливі неприємності, що загрожують відпочиваючому.

У стандартному туристичному полісі зазвичай є ряд застережень, при яких випадок вважається страховим. Тому для екстремального туру необхідно укладати договори на особливих нестандартних умовах, які будуть враховувати всі небезпеки поїздки. Не виключено, що деякі ризики, страхові компанії не погодяться включити в договір. Умови, тарифи та страхові суми в таких випадках погоджуються сторонами в кожному конкретному випадку. Можливо, страхова компанія буде перестраховувати такі ризики, і в цих випадках тариф, а також умови залежатимуть ще й від вимог перестрахувальника.

Іноді компанія може не прийняти на страхування деякі ризики, особливо коли ймовірність їх реалізації близька до 100%. У таких випадках людина може страхуватися від ризиків, не пов’язаних з цією ситуацією, наприклад, від різних захворювань. Адже велика частина звернень по страховці медичних витрат за кордоном пов’язана саме із звичайними захворюваннями і травмами.

bigЗа нашою статистикою, за останні 3 місяці за медичною допомогою найчастіше зверталися туристи з Болгарії, Греції, Іспанії та Італії. Найбільш поширені діагнози пов’язані із захворюваннями в області отоларингології, а також з різними травмами. Велика кількість звернень надходить і від тих, хто виїжджає на роботу до Польщі і Німеччини. Характер їх заяв ще більш різноманітний: серед скарг часті звернення по стоматології, травми, вірусні захворювання, офтальмології. Є й «екзотичні» захворювання: в Екваторіальній Гвінеї практично кожен випадок – малярія різного ступеня тяжкості, а в Таїланді багато захворювань, викликаних укусами комах або тварин.

У програмах страхування ми передбачили можливість включення ризику на випадок терористичних актів, у тому числі і в країнах з високою ймовірністю таких подій. Тариф, за умови включення в покриття випадків, що сталися в результаті терористичних актів, в 3 рази вище базового. Наприклад, якщо поліс до Єгипту на 8 днів коштує 52 грн. (За умови, що страхова сума за медичними видатками 30 000 доларів США, а страхуванням від нещасного випадку 30 000 грн.), то при включенні ризику «терористичний акт» – 156 грн.

Якщо виїжджає за кордон людина планує активно відпочивати чи займатися спортом, – це теж означає підвищений рівень ризику, який тарифікується додатково. Всі коригуючі коефіцієнти розраховані на основі статистичних даних по виду відпочинку і класу спорту. Людям, які їдуть на «пляжний відпочинок», і вже на відпочинку приймають рішення взяти участь в авто-, мотосафарі, стрибках, польотах, позайматися дайвінгом і пр., ми радимо купувати поліси з покриттям аматорського спорту. Це дозволить компанії оперативно організувати необхідну допомогу швидко і в повному обсязі.

Навіть якщо мандрівник вибирає страховку з хорошим покриттям, що включає всі можливі ризики, потрібно розуміти, що страховка не рятує людину, а лише дозволяє компенсувати фінансові витрати. Тому рекомендуємо ретельно вивчати країну призначення до подорожі і при необхідності відмовитися від поїздки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?