Новини світу кредитування та банківських послуг.

Яку карту краще вибрати: Visa або MasterCard?

Начальник управління по роботі з платіжними картами банку «Контракт» в чому полягає різниця між картками двох найбільших платіжних систем Visa і MasterCard: «Досить складно дати однозначну відповідь на дане питання … рівносильно, як і послуги якого оператора, «МТС» або «Київстар», краще використовувати?

Оскільки і в першому і в другому випадку відповідь буде залежати від: зони покриття (точки обслуговування БПК), тарифів, схем лояльності / бонусних систем.

Якщо говорити про «зоні покриття», то найчастіше, де можна розрахуватися карткою Visa там же приймають і карти платіжної системи MasterCard (хоча бували випадки, коли, незважаючи на розпізнавальний знак Visa в торговій точці, розрахуватися можна тільки карткою MC і bigнавпаки. Але це рідкість). Тарифна політика з обслуговування БПК різних платіжних систем, незважаючи на те, що формується виключно банком-емітентом, не має будь-яких кардинальних відмінностей для клієнта. А схеми лояльності та бонусні системи присутні як у однієї, так і у іншої ПС і орієнтовані вони виключно на торговельні розрахунки. Якщо вже й про явне відміну, так це те, що для ПК платіжної системи Visa розрахункової валютою служить долар, а для MasterCard найчастіше – євро.

Щоб уникнути додаткових витрат клієнтом (у вигляді комісій за конвертацію і витрати на курсовій різниці) ідеальним варіантом було б використання ПК Visa (з відкритим рахунком у доларах) на території США, а карту MasterCard (з відкритим рахунком у євро) в європейських країнах. Але і тут потрібно відзначити той факт, що далеко не всі європейські країни платіжна система MC розраховує без внутрішньої конвертації ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?