Новини світу кредитування та банківських послуг.

Якщо Ви бажаєте орендувати банківській сейф.

Середня вартість оренди найбільш популярних маленьких і середніх осередків становить 19,6 грн / день, а найбільших – 19,9 грн / день. При цьому розкид цін на оренду великий, а найбільш активні учасники ринку в боротьбі за клієнта переглядають інші параметри послуги.

Станом на літо 2016 мінімальна вартість оренди банківських сейфів серед 28 досліджених банків-лідерів ринку склала 1 грн / добу. Пропонують такий тариф своїм клієнтам банк « Південний » (в м.Одеса) при оренді комірки будь-якого розміру на термін півроку і Мегабанк при оренді сейфів на термін від 4 міс. в своєму відділенні в Києві по вул. Б.Хмельницького, 64. При цьому в першому випадку орендарю необхідно буде внести заставу за ключ в розмірі 500 грн., В той час як в Мегабанку застава не буде потрібна.


Максимальна ж ціна за оренду осередку склала 150 грн. / добу. Саме стільки коштує оренда сейфа в розмірі 34 * 20 * 40 в ОТП Банку. Примітно, що в одному і тому ж банку, але в різних його підрозділах вартість оренди може істотно відрізнятися.

Незважаючи на великий розрив у вартості оренди, банкіри одноголосно відзначають високий попит на послугу. 

«Заповнення осередків у нас становить практично 100% – попит на послуги оренди банківських сейфів був і залишається дуже високим» – зазначає начальник сектора розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банк . «Банківські осередки як і раніше залишаються досить затребуваними. – Погоджується з колегою Заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу ТАСкомбанк . – В останні кілька місяців ми спостерігаємо деяку зміну тенденцій: клієнти стали переміщати свої грошові цінності з осередків на депозитні рахунки, але не перестають користуватися осередками. Цей тренд свідчить, з одного боку, про підвищення довіри до банку, а з іншого – про використання клієнтами банківської комірки для своїх повсякденних потреб як інструменту зберігання документів і не грошових цінностей »

При цьому на доступність послуги для клієнтів великий вплив мають і місце розташування банку та графік доступу до сховища, і умови самої оренди.«Відстежуючи поведінкові тенденції, ми запропонували нашим клієнтам користуватися осередками без розміщення грошової застави за ключ». Так, орендувати комірку без грошової застави за ключ можна в БАНКу КРЕДИТ ДНІПРО , Діамантбанку , Кредобанку , Мегабанку,Міжнародному Інвестиційному Банку , Приватбанку та ТАСкомбанк. У решти банків сума застави становить від 500 до 2500 грн.

Однак навіть в банках з лояльними умовами оренди не слід забувати про необхідність дотримуватися фінансової дисципліни, так як штрафи за несвоєчасне звільнення осередку досягають 1500 грн. за місяць і в більшості випадків складають подвійний тариф за кожен день прострочення оренди.

Думка експерта

Начальник управління ресурсних і комісійних операцій банку Конкорд

Слід зазначити, що ринок оренди індивідуальних сейфів не має яскраво виділеного попиту в залежності від пори року.

На заповнення сховищ індивідуальних сейфів переважний вплив має:

По-перше – зважена тарифна політика банку, а саме: гнучка програма лояльності (зменшення тарифу, в залежності від терміну оренди), надання додаткових переваг (оформлення довіреностей, одночасна оренда декількома особами) і інше.

По-друге – місце розташування сховища і умови обслуговування, а саме: час роботи сховища, наявність індивідуального сейфа необхідного розміру, приватність відвідування сховища і гарантії безпеки.

Щодо очікувань по тарифікації вважаю, що до кінця року не слід очікувати збільшення тарифів у зв’язку з тим, що переважна кількість індивідуальних сейфів орендується клієнтами на термін більше 6 місяців, а за такими договорами тариф протягом терміну дії договору в основному не змінюється.

Джерело: http://www.prostobank.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?