Новини світу кредитування та банківських послуг.

Якщо вартість розмитнення знизиться, чи пожвавить це ринок кредитування купівлі б / у автомобілів?

ВР прийняла рішення про зниження акцизного збору на б / у легкові автомобілі, що за задумом авторів закону знизить вартість розмитнення і має пожвавити ринок б / у авто (законопроект №3251). Чи очікуєте ви пожвавлення ринку кредитування покупки б / у авто в зв’язку з цим? – Питання для банкірів.

Керівник напрямку автокредитування АТ «ТАСкомбанк   »

На сьогодні частка кредитних продажів б \ у авто дуже низька – в місяць банки оформляють всього лише по 15-20 кредитних договорів. Зниження акцизного збору обговорювалося з початку року, і багато громадян, вірячи в швидке зниження розмитнення, вирішили почекати з покупкою автомобіля. Тому відкладений попит і зниження ціни, на мою думку, повинні пожвавити вторинний авторинок, і як наслідок ринок кредитування купівлі б / у автомобілей.


Начальник управління продажів кредитних продуктів UniCredit Bank  

Поки чіткої позиції немає. Розуміємо, що ціна розмитнення буде значно знижена, але як відреагує авторинок (і нових, і б / у авто), і що стоїть за таким рішенням – коментувати передчасно.

Директор департаменту роздрібного бізнесу банку ПІВДЕННИЙ  

Ні, не очікуємо, тому що на сьогоднішній день практично відсутні пропозиції в банківських установах України за видачу кредитів на придбання б / у автомобілів, тим більше що зниження навряд чи станеться з моменту прийняття ЗУ, а швидше за все буде відбуватися повільно і поступово.

Джерело: Prostobank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?