Новини світу кредитування та банківських послуг.

Які банки поспішають на допомогу?

Для всіх давно вже не новина те, що за останній час в Україні на банківські установи напала «чорна смуга»: у 6 банках введена тимчасова адміністрація. Ось більш детальна інформація про те, де і як можна буде отримати свої вклади від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

clip_image001

Нагадаємо, що до списку банків, в яких введена тимчасова адміністрація, входять наступні фінустанови: ПАТ «Комерційний Банк« Даніель » , ПАТ «Реал Банк» , ПАТ «Брокбізнесбанк» , ПАТ Банк «Меркурій» , ПАТ «Банк Форум» та ПАТ « Комерційний банк «Інтербанк» .
Першим, хто взяв на себе відповідальність за виплату вкладів населенню, був ПАТ КБ «Хрещатик» . З 31 січня 2014 він почав здійснювати повернення вкладів фіз. осіб по ПАТ «Комерційний банк« Даніель ». Треба відзначити, що початок виплати грошових коштів залежить від періоду закінчення розміщення депозитного вкладу. Вся інформація, що стосується графіка виплат, опублікована як на сайті банку «Хрещатик», так і на сайті банку «Даніель».
Наступними банками, які припинили свою роботу, були «Брокбізнесбанк» і «Реал», належать одному і тому ж власнику – Сергію Курченко. На допомогу цим банкам прийшли ПАТ «Укрсиббанк» (виплати по «Реал Банку») та ПАТ АБ «Укргазбанк» (виплати по «Брокбізнесбанку»). Повернення грошей банки почали з квітня цього року. Більш детальну інформацію можна отримати на сайтах банків.

Треба відзначити, що банк-рятувальник ПАТ АБ «Укргазбанк» прийшов на допомогу і вкладникам «Банку Форум». Перші щасливчики змогли забирати свої гроші, починаючи з 28 квітня цього року.
Виплати по банку «Меркурій» стартували з 23

clip_image002

квітня 2014 р. і будуть здійснюватися протягом тимчасової адміністрації через ПАТ «Фідобанк» . Всім вкладникам треба буде надавати паспорт та документ органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
Ситуація по ПАТ «Комерційний банк« Інтербанк »поки невідома. Тимчасова адміністрація була введена з 24 квітня, і ФГВФО ще не повідомила про банк, який буде проводити виплати вкладникам банку. Спостерігати за ситуацією можна на сайті банку або за допомогою гарячої лінії ФГВФО – 0-800-308-108.

Тимчасова адміністрація в банках запроваджується строком на 3 місяці. Шановні вкладники, уважно вивчайте терміни виплат Ваших вкладів і дивіться, в яких відділеннях Вам це зробити краще, тоді Ви заощадите і свій час, і свої нерви.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?