Новини світу кредитування та банківських послуг.

Які банки не відмовляють у кредиті

За наявними офіційними даними останнім часом банки стали набагато частіше відмовляти в кредиті. Протягом третього кварталу минулого року практично 95% заявок були відхилені, тобто схвалення отримав лише кожен двадцятий заявник.

Така ситуація пов’язана зі значним посиленням вимог банків, які керувалися подіями на фінансовому ринку. Спостерігається суттєве зростання простроченої заборгованості, тому було необхідно зниження споживчого попиту.

У 2015 році будуть також зростати відсотки по вартості кредитів, проте цей процес не нескінченний. Свої ризики банки більше не зможуть нівелювати підвищеними ставками, тому вимоги до позичальників будуть досить суворими.

Однак, на думку експертів відсоток схвалених заявок скоро виросте, за рахунок пом’якшення кредитних правил.

У зв’язку зі сформованою ситуацією багато позичальників цікавляться, які банки не відмовляють у кредиті.

Fotolia_50880739_SНазвати ту чи іншу кредитно-фінансову організацію, яка дає 100% схвалення за всіма заявками можна, так як будь-який кредитор залишає за собою право відмовляти у позиці.

Якби банки видавали позики всім підряд, вони б уже давно розорилися. Адже далеко не кожен клієнт виявляється сумлінним платником, і ніхто не захищений від фінансових труднощів.

Однак, для тих, хто шукає, які банки не відмовляють у кредиті, є кілька рекомендацій. Є кредитори, які частіше за інших схвалюють заявки, що не такі вимогливі і лояльно ставляться до всіх своїх клієнтів. Серед них:

  • ОТП Банк
  • Платинум банк
  • Ренесанс Кредит
  • А-банк
  • Російський Стандарт
  • Банк Михайлівський

Якщо ви хочете підвищити свої шанси на отримання позики, подайте заявки відразу в кілька установ. Більшість банків надають можливість оформити анкету онлайн, без відвідування офісу.

Тому процес не забере у вас великої кількості часу. Один з кредиторів обов’язково вам передзвонить.

Якщо ж взяти позику в банку не вдається, а гроші потрібні дуже терміново, можна скористатися послугами мікрофінансових організацій. Вони частіше схвалюють заявки і при цьому вимагають мінімум документів.

Для отримання невеликої суми вам знадобиться тільки паспорт, доступ в інтернет і кілька хвилин вільного часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?