Новини світу кредитування та банківських послуг.

Які банки не перевіряють кредитну історію? І чи є такі взагалі?

Зіпсована кредитна історія – серйозна перешкода для отримання позики. Якщо ви коли-небудь брали кредит і не виплатили його повністю вчасно, інформацію про це можуть занести в БКІ, і ви напевно одержите відмову в ряді великих банків. Виправити кредитну історію і вийти з "чорного списку" можна тільки в тому випадку, якщо при виплаті наступних кредитів ви будете вносити гроші вчасно.

Але як це зробити, якщо більша частина організацій відмовляє людям з поганою історією ? І які банки не перевіряють кредитну історію?

В першу чергу, зверніть свою увагу на невеликі регіональні організації. Далеко не всі банки укладають угоду з БКІ і отримують інформацію про майбутніх позичальників. У таких організаціях ви зможете отримати кредит.

По-друге, загляньте в офіси щодо нових комерційних банків. Як правило, вони ставляться до своїх клієнтів лояльно, і навіть у тому випадку, якщо ви колись виплатили кредит з великою простроченням, ви можете розраховувати на невелику суму в борг. Охоче ​​видають споживчі кредити такі банки, як Ренесанс Кредит, Російський Стандарт, Тінькофф Кредитні Системи і організації, що спеціалізуються на невеликих позиках . Зрозуміло, в даному випадку вам доведеться заплатити трохи більше – процентні ставки тут вище.2012-11-03_220551

Третій варіант підійде для тих, хто працює у великій організації, при якій заснований власний банк. Такі банки без перевірки кредитної історії видають гроші співробітникам підприємств. Якщо ваша компанія вступила в зарплатний проект, і ви вже досить давно працюєте в ній, спробуйте звернутися до банку, який перераховує вам заробітну плату. Невеликий кредит, який ви зможете виплатити до закінчення строку трудового договору, ви отримати тут напевно зможете.

В якості ще одного способу отримати невеликі гроші можна назвати і оформлення кредитної картки. Зрозуміло, далеко не всі банки видадуть вам таку карту, якщо у вас буде погана історія в БКІ, проте спробувати варто – і особливо в тому випадку, якщо який-небудь новий комерційний банк проводить спеціальну акцію.

Слід відразу сказати: шанси на те, що ви отримаєте іпотечний або автокредит, мінімальні в будь-якому випадку, і вам доведеться звернутися відразу в кілька організацій. Однак спробувати варто. І краще всього, якщо ви будете робити це самостійно, або за допомогою перевіреного кредитного брокера. На жаль, в даний час з’явилося занадто багато шахраїв, що пропонують послуги людям з поганою кредитною історією, тому краще всього не робити ніяких передоплат.

Якщо ваші колишні "похибки" занадто великі, а самі ви маєте потребу в грошах терміново, спробуйте отримати їх поза стінами банку. Зробити це можна в мікрофінансових організаціях – вони не перевіряють кредитну історію. Як правило, мова йде про невеликі позики під досить високий відсоток, але нерідко цей відсоток зіставимо зі ставкою на споживчий кредит у банку.

Інший варіант – позики у приватних осіб . Навряд чи люди, котрі видають подібні "кредити", зможуть перевірити вашу кредитну історію. Отримати гроші в борг таким способом буде дещо складніше, та й ризикованіше, але зробити це реально.

Погану кредитну історію можна виправити. Намагайтеся платити за рахунками вчасно, беріть дрібну побутову техніку в кредит, і, можливо, поступово ви зможете вийти з "чорного списку". Ну а якщо ви можете обійтися без кредиту, але не хочете мати пляму на своїй репутації, не переживайте: кредитна історія зберігається в бюро не більше п’ятнадцяти років, так що рано чи пізно ви зможете отримати позику в банку.

One Response to Які банки не перевіряють кредитну історію? І чи є такі взагалі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?