Новини світу кредитування та банківських послуг.

Які актуальні способи економії при купівлі КАСКО?

Яким чином можна зменшити вартість поліса КАСКО, не втративши при цьому істотно в його ефективності – думка експертів

Директор з розвитку регіональних продажів " АСКО-Медсервіс "

Вибирати КАСКО сьогодні потрібно з розумом. Головне – не урізати собі всі опції до «невиплатного» договору. Наприклад, якщо автомобілем користується один водій з великим стажем водіння, у якого є гараж / стоянка, то можна вибрати опцію КАСКО з clip_image001одним водієм, допущеним до управління, і місцем нічного зберігання авто в гаражі / стоянці. Застосування даних опцій дозволить заощадити 10-20% вартості КАСКО на рік.

Для досвідчених водіїв підійде варіант страхування з ненульовою франшизою. Зазвичай по КАСКО франшиза встановлюється у відсотковому співвідношенні до страхової суми.

Вибираючи не нульову франшизу, пам’ятайте: при зростанні вартості автомобіля (страхової суми), буде збільшуватися і франшиза. Звідси випливає правило: вигідніше брати договір страхування, де франшиза вказана в грошовому еквіваленті: наприклад, 1000 грн.

Також є ще один нюанс: «коней на переправі не міняють», що має знижку при продовженні договору КАСКО у своїй страховій компанії при безаварійної експлуатації автомобіля. Таким чином, можна заощадити ще 5% за кожен рік беззбиткової історії страхування.

Варто звернути увагу на програми страхування «50-50» та «до першого страхового випадку», які захистять від великих збитків за відносно менший страховий платіж.

Окрема порада для автолюбителів-новачків, яким пощастило недавно придбати «залізного коня», і у яких мало впевненості за кермом.

Вам краще вибирати максимальне покриття за договором КАСКО, а також застрахувати добровільну цивільну відповідальність – «додаткову автоцивілку». Додатковий ліміт (зазвичай поліс пропонують на 100 000 грн. – 500 000 грн.) дозволить захистити власний гаманець на випадок провини у ДТП з дорогим авто іншого учасника.

Голова правління СК « НОВА »

Клієнти можуть заощадити, вибираючи при укладенні договору КАСКО тільки ті елементи страхового захисту, які підходять саме їм, залежно від потреб і фінансових можливостей. Наприклад, зберігання автомобіля в нічний час на охоронюваній стоянці, відмова від таких опцій, як «грубе порушення ПДР» і т.п. Знижується вартість страхової послуги і при збільшенні розміру франшизи.

Страховий тариф буде нижчим, якщо вибрати опцію «Невинний в настанні ДТП». Ця умова зазвичай цікавить автомобілістів, які мають великий досвід водіння. В даному випадку при настанні дорожньо-транспортної пригоди, виплата страхового відшкодування здійснюється тільки при повній відсутності провини водія застрахованого транспортного засобу.

Останнім часом збільшилася кількість клієнтів, які зупинили свій вибір на програмі «50 на 50». Купуючи поліс, клієнт оплачує тільки 50% платежу, а решта (50%) вноситься лише в разі настання страхової події, якщо клієнт прийняв рішення про звернення до страховика за виплатою відшкодування. Таким чином, акуратні водії істотно економлять кошти, адже навіть якщо страховий випадок і стався, але з вини іншого водія, то виплату можна отримати в страховій компанії винуватця ДТП за полісом обов’язкового страхування відповідальності водіїв.

Страховики розробили також недорогі програми КАСКО, з невеликим набором ризиків. Автомобіль страхується на певну фіксовану суму, а не на ринкову вартість, як у класичних програмах. Страхове покриття поширюється тільки на один ризик – ДТП, за умови, що особа, що управляла застрахованим автомобілем, є винуватцем події. Дані поліси водії купують, в основному, на додаток до обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, щоб у разі аварії було за рахунок чого відновити власний автомобіль.

Звертаючись до страхової компанії, уточніть у менеджера або на сайті страховика, інформацію про діючі дисконтні програми і акції. Наприклад, укладаючи договір в деяких СК, можна наклеїти на автомобіль рекламну наклейку з назвою компанії і отримати знижку.

Джерело: Prostobank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?