Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як зробити, щоб банк збільшив кредитний ліміт для кредитної картки?

Розглядаючи перелік послуг, які на сьогоднішній день надаються банками, слід зазначити, що кредитування є однією з найбільш популярних в переліку банківських продуктів.

На сьогоднішній день ми можемо спостерігати надання банками різного спектру послуг в сфері кредитування, починаючи від надання споживчих кредитів фізичним особам для придбання різних видів товарів і послуг, і закінчуючи наданням великих кредитних коштів для поповнення оборотних коштів або придбання будь-якого устаткування підприємством.

clip_image002Що ж до кредитної картки, то її роль полягає в зручності користування кредитними коштами.

Що ж до відповіді безпосередньо на питання – як збільшити ліміт кредитної картки?

Я думаю, доцільним буде прописати певний алгоритм дій.

Дія перша – прийти у відділення банку, який видав клієнту кредитну карту і звернутися до кредитного експерта (менеджеру) з даним питанням.

У ході спілкування з фахівцем банку клієнт може отримати вичерпну інформацію про можливість збільшення ліміту по кредитній карті як такого; перелік документів з боку клієнта, необхідний для проведення таких дій, а також клієнт зможе дізнатися про зміну умов кредитування.

Дія друга – збір документів.

Як правило, для позитивного вирішення питання збільшення ліміту по кредитній карті, банк зажадає від клієнта надати докази того, що клієнт має відповідний рівень доходів, за рахунок яких буде здійснюватися погашення кредитних коштів. Перелік таких документів може бути дуже різноманітним, оскільки в таких питаннях банк керується як загальними нормативними актами, прийнятими Національним банком України, так і локальними положеннями, розробленими усередині банку.

Дія третя – надання пакету документів до відділення банку і очікування вирішення питання про збільшення кредитного ліміту.

Дія четверта

Даний етап є останнім у ланцюжку дій і настає тоді, коли заявка клієнта розглянута всіма відповідними службами банку і по ній прийнято позитивне рішення.

На даному етапі клієнтові може бути запропоновано, підписати відповідні документи, якими вносяться зміни до кредитного договору (якщо такий є). І в даному випадку клієнтові треба бути уважним при читанні умов договору, а також просити кредитного експерта пояснити умови, які є незрозумілими.

Встановлений кредитний ліміт безпосередньо залежить від рівня доходу клієнта. Платоспроможність це ключовий показник, який використовується для визначення суми кредиту. Якщо клієнт хоче підвищити кредитний ліміт, йому необхідно звернутися з цим проханням до менеджера банку. При цьому якщо рівень платоспроможності клієнта не достатній для підвищення кредитного ліміту, збільшити його клієнт, на жаль, не зможе. Якщо ж рівень доходів клієнта дозволяє підвищити суму кредиту, йому буде запропоновано збільшити ліміт, при цьому можливо змінити тип карти. Крім багатьох інших відмінностей, для кожного типу платіжних карт встановлюються стандартні максимальні кредитні ліміти. Наприклад, у банку «Надра» власники карт VISA Gold можуть користуватися кредитними коштами до 50 000 грн, а власники VISA Classic – тільки до 30 000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?