Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як знизити вартість кредиту за рахунок надання особистої інформації?

Радить  заступник голови ради директорів « Дельта Банк »:

Для банку найважливіше-правильно оцінити платоспроможність клієнта. У даній ситуації, чим більше банк знає про позичальника, тим більш комплексно і об’єктивно він може оцінити його платоспроможність і оцінити рівень ризику. Якщо потенційний клієнт надає про себе додаткову інформацію, наприклад, техпаспорт на машину, закордонний паспорт з відмітками про виїзди за кордон, виписки з інших банків за рахунками,

bigдовідку про доходи, і т.д., банк має більше повною картиною про позичальника і ймовірність отримання позитивного рішення зростає. Також внаслідок повної та об’єктивної оцінки банк може дати позичальникові і цікавішу ціну на кредитний продукт.

Виходячи з цих особливостей, у Дельта Банку є 2 різних продукту «Готівочка». Так, якщо клієнт не готовий надавати про себе довідки про доходи та іншу важливу інформацію, то для нього буде одна ціна, а якщо він додатково пред’являє техпаспорт, закордонний паспорт або довідку про доходи, банк запропонує продукт з більш високим лімітом і за більш цікавою ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?