Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як знизити ризик відмови в кредиті?

Ви вже визначилися, що вам потрібен кредит, вибрали потрібний продукт і готові звернутися за ним в банк. Однак перед тим як подавати документи варто подбати про те, щоб мінімізувати ризики відмови в наданні кредиту.

Причини відмови в наданні кредиту можуть бути абсолютно різними, але, знаючи кілька правил, можна знизити ризики їх виникнення.


  1. Правило перше. Кредитну заявку необхідно заповнювати вкрай уважно, будь яка помилка може наштовхнути банк на думку про те, що ви вирішили надати недостовірну інформацію або іншими словами обдурити банк. Та й неуважність клієнта характеризує його не з кращого боку – хіба може відповідальний позичальник так безвідповідально підходити до процесу заповнення документів?
    Не намагайтеся також замовчувати яку-небудь інформацію про себе. При перевірці службою безпеки це з високою часткою ймовірності може спливти на поверхню і послужити причиною відмови в кредиті.
  2. Правило друге. Щоб збільшити свої шанси в отриманні кредиту, можна надати в банк не тільки обов’язкові документи, але й додаткові: водійські права, закордонний паспорт, квитанції про своєчасну оплату комунальних послуг, телефонних рахунків, документальні підтвердження про погашення інших кредитів точно в строк. Загалом, все те, що може вас характеризувати з позитивного боку.
  3. Правило третє. Якщо у вас є майно, будь то квартира, автомобіль, дача, депозитні вклади чи дорогоцінні метали, обов’язково додайте до анкети документи, що підтверджують права на них. Це підтверджує наявність стабільного доходу і свідчить про те, що ви вмієте управляти своїми коштами.
  4. Правило четверте. Рівень доходу грає, як нескладно здогадатися, одну з головних ролей. Якщо у вас є додатковий заробіток, його варто вказати в обов’язковому порядку і підтвердити документально. Довідку про основний заробіток, якщо є можливість, краще надати за формою запропонованою банком.
  5. Правило п’яте. При проходженні андеррайтингу варто впевненим голосом відповідати на всі питання. Дуже важливо завчасно подбати про свій зовнішній вигляд. Строгий костюм і почищене взуття будуть безперечним плюсом в цьому питанні.
  6. Правило шосте. Збільшити свої шанси на отримання кредиту можна, звернувшись в банк, в якому у позичальника є рахунок. Депозити, розрахункові карти, участь у зарплатному проекті банку – все це зіграє вам на руку.

Звичайно, дотримання цих правил не може дати стовідсоткової гарантії надання кредиту, але це вже точно максимально знизить ризик відмови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?