Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як змінити кредитора: рефінансування кредитів

Якщо кредитне навантаження виявилось непосильним у зв’язку з скороченням доходів або з інших причин, можна зменшити щомісячний платіж і продовжити термін кредитування, запросивши рефінансування у іншого банку. Про те, які фінустанови сьогодні надають рефінансування кредитів, читайте далі.

Ідея Банк пропонує кредит «Консолідований», який має на увазі рефінансування кредитної заборгованості позичальника в інших банках. Кредит можна отримати як готівкою, так і безготівковими. Допускається оформлення позики на суму від 1 000 до 100 000 гривень на строк 12, 18, 24, 30, 48 або 60 місяців. Річна процентна ставка в залежності від наданої суми та строку кредитування становить 11-12%, щомісячна комісія – 1-3%.

clip_image001

Також умовами договору передбачена одноразова комісія за страхування життя позичальника, яка також індивідуальна для кожного випадку. Яка, наприклад, при оформленні позики на 5 років становить 15% від суми. Серед необхідних документів: паспорт, ІПН, довідка про доходи або заявка про непідтверджені доходи та кредитні договори по кредитах, на погашення яких позичальник бере кошти або квитанції про їх погашення.
Клієнти, які мають зарплатні рахунки в Ощадбанку Росії , можуть перевести свій кредит, оформлений в іншій фінустанові, в цей банк. Можлива сума кредиту становить від 5 тис. грн. до 250 тис. грн. на термін від 6 місяців до 5 років. Процентна ставка є фіксованою і становить 30% річних, одноразова комісія за надання кредиту відсутня, а графік погашення є аннуїтетним.
У разі оформлення кредиту на суму до 100 тисяч гривень потреба в поручительстві відсутня. Прийняття банком рішення здійснюється протягом 24 годин. Крім наявності зарплатного проекту в банку позичальник повинен мати стаж на останньому місці роботи не менше 6 місяців, і вік від 21 року за умови, що на момент закінчення дії кредитного договору позичальник не досягне пенсійного віку.
Серед необхідних документів: паспорт та ідентифікаційний номер позичальника та поручителя (за наявності); довідка про доходи за останні 6 місяців з помісячною розбивкою зарплатних зарахувань (позичальника та поручителя), довідка не надається, якщо позичальник / поручитель отримує заробітну плату / пенсію на рахунок, відкритий в Банку; довідка з іншого банку з інформацією про поточний стан заборгованості, в тому числі простроченої або, виписки по рахунках позичкової заборгованості (у т.ч. простроченої – за наявності) і рахунках нарахованих відсотків (в т.ч. прострочених – за наявності) за весь термін дії кредитного договору або, графік погашення кредиту, який є частиною кредитного договору; документ, що містить реквізити для перерахування коштів на погашення кредитної заборгованості в іншому банку (кредитний договір або платіжний документ на погашення заборгованості з відмітками банку).

clip_image002

Всеукраїнський Банк Розвитку рефінансує як іпотечні, так і споживчі кредити. Серед споживчих кредитів рефінансування підлягають кредити на суму до 100 тисяч гривень на термін не більше, ніж на 36 місяців. Річна відсоткова ставка становить 0,001%, щомісячна комісія – 3,2% від суми кредиту, комісія за надання кредиту – 3% від суми кредиту. А це означає, що в тому випадку, якщо Ви вирішите оформити кредит на максимально можливий термін на максимально можливу суму, ефективна ставка складе 76,67% річних.
Також у банку можливо рефінансування іпотечних кредитів на покупку житлової нерухомості на термін до 240 місяців, і на споживчі потреби під заставу житлової нерухомості на термін до 180 місяців. В обох випадках максимально можлива сума кредиту становить 70% від вартості нерухомого майна. При цьому річна процентна ставка становить 18% річних, щомісячна комісія – 0,3% від суми кредиту, а комісія за надання кредиту – 0,99% від суми кредиту.
Крім цього умовами рефінансування передбачено страхування нерухомого майна (0,5% від закладеної вартості щорічно) і страхування життя позичальника від нещасних випадків (0,53% від заборгованості по кредиту щорічно). Прийняття банком рішення про можливість рефінансування здійснюється протягом 3 банківських днів. Вік позичальника повинен бути не менше 22 років, а на період дії кредитного договору не повинен перевищувати 65 років. Серед необхідних до подачі документів: паспорт, ІПН, довідка з місця роботи, копії кредитного договору та інші.

clip_image003

Дельта Банк рефінансує валютні кредити в гривню. Кредити, забезпечення яких є автомобіль, рефінансуються на строк від 24 до 60 місяців. У тому випадку, якщо забезпеченням виступає нерухомість, мова йде про термін від 60 до 240 місяців. Клієнт може вибирати між формою погашення кредиту: аннуїтетной або класичною. Процентне співвідношення суми кредиту до вартості активу (застави) має становити до 90%.
Процентна ставка по кредиту становить від 17,49% до 19,49% залежно від покриття за кредитом, платоспроможності позичальника та кредитної історії. Разова комісія – 0,99%. Обов’язковим також є страхування предмета застави та життя позичальника.
Для отримання рефінансування клієнт повинен надати паспорта позичальника і другого з подружжя, ІПН, завірена письмова згода чоловіка (дружини), довідку про доходи, копію кредитного договору, договір страхування об’єкта іпотеки / застави та квитанцію про сплату страхового платежу, договір страхування позичальника та квитанцію про сплату страхового платежу, та інші документи, залежно від позички.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?