Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як жителям зони АТО скористатися кредитними канікулами?

Начальник управління розробки продуктів UniCredit Bank:
Ще на початку серпня цього року банк скасував нарахування штрафів і пені за неналежне виконання умов кредитного договору для жителів зони АТО. На додаток до цих опцій, для таких клієнтів діє піврічна відстрочка сплати основного боргу, комісій і половини відсотків на півроку. Для того щоб скористатись пільгами, клієнту потрібно прийти у відділення банку і оформити доповнення до договору. На жаль, без додаткової угоди банк не може нічого зробити, так як це суперечить умовам контракту і чинному законодавству.

Директор з управління ризиками банку «Надра»:
Спеціально для позичальників з Луганської та Донецької областей (зона проведення АТО) банк «Надра» розробив програму лояльності «Єдина Україна», за умовами якої клієнти, змушені покинути зону військових дій, погашають кредити на пільгових умовах. Щоб стати учасником програми «Єдина Україна» клієнту необхідно звернутись в будь-яке з відділень банку «Надра» з оригіналом паспорта, ІПН і документом, що підтверджує взяття на облік особи, що переміщається з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (порядок видачі документа регламентується Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО»). У відділенні клієнт заповнює анкету-заяву на участь в програмі.

clip_image001Закон України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» забороняє банкам нараховувати пені і штрафи за кредитами громадян України – мешканців зони АТО на період проведення антитерористичної операції. Крім виконання законодавчих норм банк «Надра» надає позичальникам можливість обслуговувати заборгованість за пільговою процентною ставкою, а також можливість отримати відстрочку по внесенню мінімально необхідного платежу по кредиту. Програма лояльності «Єдина Україна» передбачає 2 етапи, кожен з яких триває до 3-х місяців. На першому етапі клієнт може обслуговувати кредитну заборгованість за ставкою 0,0001% річних, на другому – процентна ставка за користування кредитом зменшується на половину від розміру ставки та розміру щомісячної комісії, які були передбачені кредитним договором.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?