Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як зберегти заощадження – надійний фунт.

Вклади в фунтах стерлінгів дають невеликий прибуток, але це – одна з найстабільніших світових валют. Чи варто інвестувати у фунти стерлінгів в Україні?
Активного зростання процентних ставок за депозитами в фунтах стерлінгів у минулому році не спостерігалося. Але, тим не менш, такий внесок – це гарна можливість мінімізувати зовнішні негативні ризики.

Ставки за депозитами в фунтах стерлінгів у 2013 році трохи зросли – динаміка тут незначна, подібні вклади дають малу прибутковість і цікаві тим, що внесок диверсифікує інвестиції і дозволяє уберегтися від впливу негативних зовнішніх чинників. Зараз ставки по подібним вкладами варіюються від 1,2% до 5,50%. Логічно, що чим більше сума внеску і довше "термін" його дії, тим вище і ставка.
– Фунт стерлінгів – одна з найстабільніших світових валют. У цьому світлі вона цікава для інвестування, проте потрібно пам’ятає про конвертаційні ризики і витратах. Не виключено, що протягом поточного року курс британського фунта в парі з доларом США підніметься до рівня 1,69.

Що ж пропонують власникам англійської валюти українські банки?

Найбільша процентна ставка за депозитами в фунтах стерлінгів – в Універсал Банку . Оформивши вклад строком на 12 місяців і два дні, можна отримати прибуток у розмірі 4,5% річних. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну, за бажанням клієнта. Мінімальна сума вкладу – 1 тис. фунтів стерлінгів.
Universal Bank пропонує банківські продукти та рішення, спрямовані на задоволення різноманітних потреб клієнтів, враховуючи депозити в швейцарських франках. Цей продукт не є масовим, але він має свою певну клієнтську нішу. Саме тому в Universal Bank рахунок у фунтах включено в обов’язкові рахунки які відкриваються для клієнтів власників пакету послуг Platinum .
Банк «Фінансова Ініціатива» пропонує депозит «Інтернаціональний». Вклад можна оформити на 180 або 370 днів. У першому випадку клієнт отримує право поповнювати депозит протягом перших 90 днів з моменту відкриття, у другому – протягом 280 днів. Виплата відсотків здійснюється в кінці строку. У разі дострокового розірвання договору відсотки перераховуються за ставкою 0,1% річних.

clip_image001

Серед депозитних пропозицій Міського Комерційного Банку мається вклад «Ваш стабільний». Процентна ставка по вкладу складає 3,7% річних (на 385 днів), якщо сума вкладу менша 10 тис. грн. Із збільшенням інвестиції збільшується і ставка. Так, якщо вклад оформлюється на суму більше 50 тис. грн., процентна ставка складає вже 4% річних.
Банк «Фінанси Кредит» пропонує депозит «Класик» з відсотковою ставкою 3,5% річних за умови розміщення вкладу строком на 1 рік. Мінімальна сума вкладу – 500 фунтів стерлінгів. Можливість поповнення відсутня. Виплата відсотків проводиться в кінці терміну. У разі дострокового розірвання проценти перераховуються за ставкою 1% річних.
По вкладу «Мультивалютний» з терміном розміщення на 1 рік від Банку «Національний кредит» процентна ставка становить 2% річних. Депозит передбачає можливість вільного поповнення. У рамках цього вкладу доступно 5 валют вкладу: гривня, долар США, євро, швейцарський франк і англійський фунт. При цьому клієнт має право на власний вибір розміщувати депозит одночасно в декількох або в одній валюті.

Депозити в фунтах стерлінгів

Банк

Депозит

Процентна ставка, річних

Термін розміщення вкладу

Універсал Банк

«Строковий»

4,5%

12 місяців + 2 дні

Банк «Фінансова Ініціатива»

«Інтернаціональний»

4%

370 днів

Міський Комерційний Банк

«Ваш стабільний»

3,7%

385 днів

Банк «Фінанси та Кредит»

«Класик»

3,5%

12 місяців

Банк «Національний кредит»

«Мультивалютний»

2%

1 рік

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?