Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як застрахуватися від безробіття?

Ризик втрати роботи застрахувати можна, однак страхових компаній, які готові запропонувати таку страховку в якості окремого продукту, дуже мало. І в європейській практиці, і у нас цей ризик не страхується окремо.

Як правило, його підключають або до полісу страхування життя, або як додатковий ризик під кредитний договір. Така схема дозволяє страховику виключити потік клієнтів, для яких ризик втрати роботи вже зумовлений, а значить не може бути страховою подією.

clip_image001

Ще одна складність у тому, що в Україні поширені сірі латки, через що розрахувати тариф і визначитися з сумою виплат досить складно. Проте все ж захистити свій фінансовий стан через втрату роботи можна і навіть потрібно в тому випадку, якщо у людини є довгострокові зобов’язання, наприклад, перед банком.

Включення такої опції в страховий поліс незначно впливає на тариф, але дає додатковий захист. При наявності відповідного страхового покриття саме страхова компанія погашає зобов’язання клієнта на період його тимчасової відсутності зайнятості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?