Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як заощадити на погашенні кредиту?

Звична процедура погашення кредиту може обходитися клієнтові в різні суми, при цьому багато позичальників навіть не знають, що переплачують або упускають вигоду. Щоб переплата по кредиту була мінімальною, ми радимо вам уважно вивчити свій кредитний договір, сайт вашого банку і звернути увагу на наступні пункти:

  1. Спосіб погашення заборгованості. У багатьох банках різні варіанти погашення обкладаються комісією різного розміру. Наприклад, за внесення коштів через банкомат комісія може взагалі відсутні, і при оплаті через касу становити кілька відсотків. Також комісія може стягуватися за переказ грошей через інтернет з рахунку в іншому банку. У такому випадку клієнтові вигідніше зняти гроші з дебетової картки через банкомат і покласти їх через інший банкомат на кредитку.
  2. Наявність бонусів по карті. Багато банків стимулюють своїх клієнтів розплачуватися кредитними картами і пропонують непогані бонуси за безготівкові покупки. Наприклад, це можуть бути знижки у великих торгових мережах або хороший cash back по певним категоріям товарів або послуг. З їх допомогою ви можете скоротити витрати або повернути частину витрачених коштів.
  3. Якщо вам не вистачає грошей для внесення чергового платежу, внесіть хоча б частину суми, тоді штраф буде нарахований на меншу суму.
  4. Намагайтеся внести гроші на рахунок як мінімум за кілька днів до дати списання, щоб не запізнитися з платежами і не переплачувати за штрафи.
  5. Користуйтеся достроковим погашенням. Якщо у вас є вільні кошти, використовуйте їх для часткового погашення боргу, тоді розмір переплати по кредиту буде зменшуватися.

Якщо дотримуватися цих простих правил, можна заощадити на кредиті і практично знизити процентну ставку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?