Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як забрати депозит достроково без втрати відсотків?

«Згідно п.3 3. постанови правління НБУ «Про затвердження положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами» від 3 грудня 2003 року, № 516, за договором банківського вкладу (депозиту) незалежно від його виду банк зобов’язаний видати вклад або його частину за першою вимогою вкладника.

При цьому ніхто не має права вимагати від вас письмових пояснень причин такого рішення. Але ось процедура (за який час і в якій формі ви повинні повідомити банку про свій намір) і умови (розмір процентної ставки в разі дострокового розірвання договору), на яких ви зможете реалізувати своє право достроково забрати депозит, регламентовані договором будь-якого виду депозитного вкладу.

Ваш підпис під договором означає ваше розуміння і згоду з усіма умовами договору. Для того, щоб необхідність дострокового розірвання bigдепозитного договору не стала зіпсованим враженням від співпраці з банком, уважно вивчіть депозитний договір, перш ніж його підписати. Вимагайте форму договору для попереднього ознайомлення. Якщо ж працівник банку відмовляє вам у попередньому ознайомленні з умовами договору, посилаючись на те, що договір може роздрукувати тільки після внесення грошей до каси і оформлення вкладу, робіть висновки: «Чому банк так« лояльний »до клієнта і так« прозорий »у своїй діяльності? ».

Найчастіше, договору депозитних вкладів передбачають перерахунок відсотків за більш низькою відсотковою ставкою, у разі дострокового розірвання вкладу. У свою чергу, можу рекомендувати. Щоб уникнути значних втрат доходу при достроковому розірванні вкладу, розміщуйте не один внесок, а розбивайте наявну суму коштів на кілька депозитів з різними термінами розміщення, або на строковий вклад з високою процентною ставкою і внесок, з правом зняття і поповнення коштів у будь-який момент без втрати відсотків.

Такі варіанти розміщення коштів, звичайно ж, можуть бути менш прибутковими, в разі відсутності прецеденту дострокового розірвання депозитного вкладу, але гарантують значно більший дохід, якщо все ж така необхідність виникне ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?