Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як з трьох кредитів зробити один?

Маючи кредити в різних банках, можна заплутатися з датами погашення заборгованостей. Крім цього, з кожною новою позикою кредитне навантаження зростає. Особливо важко доводиться в тому випадку, якщо терміни, на які оформлені кредити, приблизно однакові. Але деякі українські банки пропонують сьогодні рефінансування позик. Таким чином, з трьох кредитів можна зліпити один.
Послуги рефінансування сьогодні пропонують такі банківські фінустанови, як Всеукраїнський Банк Розвитку , Фольксбанк , Укрсоцбанк , Універсал Банк , Кредобанк, Ідея Банк та інші. Але більшість з них орієнтоване саме на рефінансування іпотечних позик. Водночас, в Універсал Банку і Ідея Банку 2-3 кредити все-таки можна зліпити в один.

credit_text_400x294.jpg.aspx

Оформити такий кредит можна на термін до 3 років. Для подачі заявки на рефінансування потрібно принести у відділення банку кредитні договори з інших банків, довідки про стан кредитів, довідку з місця роботи, паспорт та ідентифікаційний код.
В окремих випадках можуть знадобитися роздруківки здійснених платежів та інші документи, що свідчать про відсутність прострочень. Залежно від банку, рішення по Вашому кредиту може бути прийнято протягом години, а може бути і дня.
Отримавши ствердну відповідь, ви можете приступати до оформлення договору з банком. Фінустанова зобов’язується рефінансувати Ваші кредити. Ви можете розтягнути виплату кредиту на зручний для вас термін (звичайно ж, в межах можливостей, що надаються банком). Рефінансування буває двох типів.

У першому випадку кредит оформлюється тільки на суму попередніх заборгованостей. Прикладом, ви винні банку 10 тис. грн., а рефінансування оформляється на 15 тис. грн. Ще 5 тис. грн. надаються у ваше користування.

Рефінансування кредитів *

Банк
Процентна ставка при рефінансуванні
Додаткові комісії
Термін кредитування

Ідея Банк
credit_420x285.jpg.aspx11,5-11,9% річних
щомісячна плата – 2,5%,
страховка – 13% річних
до 3 років

Універсал Банк
37%
комісія за видачу кредиту – 3%,
страховка – 3,2%
до 3 років

* Дані надані консультантами столичних відділень 25.11.2013 р.

Раніше послуга рефінансування також надавалася в Ощадбанку , але два роки тому фінустанова прийняло рішення про призупинення цієї програми. Можливість рефінансування надається також в УкрСиббанку . Але рефінансуванню підлягають лише кредити, видані раніше цим же банком.

Використано матеріали з порталу  – banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?