Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як взяти кредит, якщо є відкриті прострочення

Будь-яке невиконання кредитного зобов’язання негативно впливає на вашу кредитну історію. Якщо у вас є невиплати або прострочення за попередніми позиками, то це може стати досить суттєвою перешкодою для отримання нового кредиту. Що ж робити в такому випадку?

В першу чергу, якщо затримка або невиплата сталася з поважної причини, в силу якихось форс-мажорних обставин, слід представити кредитору відповідні документи, що підтверджують вашу неплатоспроможність на момент погашення кредиту. До таких обставин можна віднести звільнення з попереднього місця роботи, серйозну хворобу позичальника або ж помилку в розрахунках самого банку. Але ці документи потрібно подати в ту фінансову установу, в якій у вас є заборгованість. У такому випадку вам можуть піти назустріч і скасувати пені і штрафи. Тоді проблем з непогашеними кредитами у вас не буде. Головне, якомога швидше виплатити несплачену частину боргу.

1301091305_181015761_1-У випадку якщо ви брали кредит під заставу майна або нерухомості, розплатитися з кредиторами можна, продавши заставне майно, тим самим погасивши позику. Це робиться, наприклад, якщо позичальник брав в іпотеку дороге житло, але в силу якихось обставин виплачувати за нього необхідну суму він не в змозі. Тоді це житло продають, а замість нього купують дешевше, яке позичальник зможе оплачувати.

Також можливо зробити реструктуризацію боргу. У цьому випадку банк може змінити порядок та умови платежів або ж збільшити термін погашення кредиту. Але не намагайтеся зробити реструктуризацію боргу одного банку за рахунок іншого. Легально це зробити неможливо, а нелегально краще не пробувати зовсім.

Варіантів відкриття нового кредиту без погашення старого існує декілька:

  1. Можна поліпшити свою кредитну історію , взявши в розстрочку побутову техніку або ж відкривши цільовий кредит готівкою безпосередньо в магазині. Сумлінно виплачуючи цю розстрочку, ви покращуєте свою кредитну історію і показуєте банкам, що можете здійснювати всі платежі вчасно.
  2. Деякі кредитні організації видають позики навіть за наявності непогашеного кредиту. Однак будьте готові до більш жорстких умов, ніж у звичайних банках. Процентна ставка в таких організаціях, як правило, на порядок вище, а терміни погашення – коротше.
  3. Спробуйте звернутися за послугами кредитора до приватної особи. Але цей варіант також невигідний для вас, тому що в такому випадку переплата по кредиту може доходити до повної суми позики.

Якщо ви не в змозі вирішити цю проблему самостійно, краще звернутися до кредитних брокерів , які допоможуть вам вирішити дану проблему. Але врахуйте, що їхні послуги недешеві, хоча і досить ефективні. А для юридичних осіб допомога кредитних брокерів часом буває просто необхідна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?