Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як взяти кредит в 20 років

Звертаючись до банку за кредитом, необхідно поцікавитися не тільки процентними ставками, строками, і способом погашення, але і списком обов’язкових документів, що цікавлять кредитна установа. Вже при самому першому ознайомленні з цим списком стає ясно, що без паспорта громадянина в банк можна не йти.

Загальногромадянський паспорт, крім іншої важливої ​​інформації, повідомляє банку цікавлять його відомості про вік клієнта.

Більшість кредитних установ обмежують вік своїх потенційних кредитоотримувачів. Верхня межа становить при цьому пенсійний вік. Остання виплата по кредиту, на який претендує позичальник не повинна перетинати цю межу. Виняток становлять окремі спеціально створені продукти, розраховані на людей пенсійного віку. Тут верхня планка може досягати рівня 75 років. Дане обмеження цілком логічно. При виході на пенсію відбувається помітне звуження фінансових ресурсів, що надходять у розпорядження людини.

В якості нижньої межі багато банків встановили вік 21 рік. Дана міра навряд чи може бути зрозуміла простому клієнтові. Чому в 20 років отримати кредит не можна, а в 21 рік можна? Що зміниться за один рік? Адже в даному випадку з плином часу очікується не звуження, а розширення фінансової бази.

article452Єдиним логічним поясненням обмеження нижньої межі віку може бути можливість призову позичальника в армію, що істотно ускладнить для нього виконання зобов’язань за договором. На це, до речі, вказують самі банки, коли пропонують особам молодше 27 років представити документи, що свідчать про те, що питання з проходженням дійсної військової служби врегульовано.

При такому обмеженні може виявитися незатребуваною ціла група продуктів: кредити на здобуття вищої освіти. Адже у віці 21 року молоді люди вже наближаються до завершення свого навчання. Щоб актуалізувати зазначені кредитні пропозиції банків пропонують звернутися до «созаемщиков». Останній повинен бути з числа близьких родичів клієнта. На созаемщика переноситься основна частина вимог. Зокрема, в самого позичальника трудового стажу може не бути зовсім, а у «созаемщика» повинен бути обов’язково. При наявності надійного «созаемщка» банки готові максимально знизити вікову планку і видавати кредити, починаючи з 16 років.

Крім того, молодим людям, старше 19 років є споживче кредитування в форматі кредитної картки. Далеко не всіх банків, але підібрати потрібне кредитна установа не складно.

Ощадбанк пішов ще далі. Він розробив спеціальну програму кредитування споживачів у віковому сегменті 18 – 30 років. Особи старшого віку доступу до цих ресурсів не мають. Була випущена кредитна картка «Респект», що має невеликий ліміт, до 200 тис. рублів. Враховуючи цільову аудиторію, банк вирішив не ризикувати більш значущими сумами. Однак, для молоді дана сума виявиться цілком відчутним підмогою в разі гострої необхідності.

Перший рік карта обслуговується безкоштовно (починаючи з другого року, стягується плата). Передбачений 50-денний пільговий період. Видаються ресурси під 24% річних. Добовий ліміт складає 150 000 рублів.

Однак зазначений продукт передбачає досить серйозні штрафні санкції у разі несвоєчасного внесення обов’язкових платежів (38%). В даному випадку ніяких знижок на вік клієнтів не робиться. Тому молодим позичальникам необхідно дуже уважно ставиться до обслуговування отриманих коштів. Щоб не зіпсувати собі кредитну історію, яка промахів не пробачає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?