Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як взяти кредит у банку – корисні поради

Спокуси нас можуть підстерігати де – вдома, в транспорті і на вулиці. У наш час реклама, є нашим вірним супутником по життю і з’являються цілком зрозумілі бажання щодо поліпшення свого життя. Але щоб реалізувати свої бажання власних заощаджень не завжди вистачає і тоді доводиться оформляти кредит. Однак на практиці виявляється так, що скориставшись кредиткою або взявши кредит, ми переоцінюємо свої фінансові можливості. Тут потрібно звернути увагу на деякі аспекти, щоб потім не пошкодувати про взятий у банку кредит.

kak_vzyat_kredit-238x300Почнемо з того, що потрібно всі ще раз тверезо зважити. Чи дійсно вам варто брати цей кредит? Чи готовий ваш особистий або сімейний бюджет до такої фінансової навантаженні? Але як би там не було, потрібно пару ночей переспати з цією думкою і пережити два-три дні. Часто трапляється, що через деякий час люди шкодують про те, що зробили покупку, тому що вона була не настільки необхідна, але кредит і виплати по ньому будуть ще довгий час нагадувати про себе.

Ви хочете швидко отримати кредит або трохи готові почекати, розшукуєте споживчий або іпотечний кредит, приділіть пошуків свого часу, в будь-якому випадку. Адже взяти в банку кредит, справа не складна, а от з вигодою взяти кредит вийде не у кожного. Тому проаналізуйте для початку ринок кредитування свого міста на предмет процентної ставки, які вимоги до необхідності залучення поручителя, умови погашення. Потрібно не лінуватися і особисто відвідати три-п’ять банків і уважно прочитати кредитні договори. Особливо вчитуватися в дрібний шрифт, там може бути багато заховано. Якщо дрібний шрифт відсутній, то це можна вважати показником чесності та порядності кредитора. На всяк випадок, запитаєте, в залежності від бажання клієнта, чи можна коректувати договір. Звичайно, навряд чи, тому що всі договори типові, і не кожен банк їх захоче міняти, але поцікавитися варто. І наостанок. Відвідайте інтернет і подивіться, що про банк пишуть люди, які вже взяли в ньому кредит. Це корисна інформація.

Не забувайте про своєчасне гасінні, під час користування кредитом, щоб кредитна історія не постраждала. Слід пам’ятати, що кредит – це відповідальність, яка повністю лежить на вас або поручателя по кредиту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?