Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як взяти кредит на товар в магазині

Якщо вірити статистиці, то кожен третій росіянин проходив процедуру оформлення товарного кредиту, але дивує не це, а те, що переважна більшість з них не мали уявлення про те, коли і скільки вони повинні будуть платити кредитору. Така ситуація спостерігається в основному при оформленні кредиту в магазині, піддавшись раптовому пориву отримати вподобану річ тут і зараз. Аналітики попереджають, що це загрожує неприємними сюрпризами, виявите які Ви тільки під час оплати за договором.

Гроші не люблять метушні, і тому ми пропонуємо покроково розглянути процедуру оформлення кредиту, що б у відповідальний момент Ви діяли зважено і розсудливо.

1. Для початку визначитеся, який товар Вам потрібний і вже після цього можна вибирати магазин. Краще віддати перевагу великим торговим центрам, оскільки у них, звичайно, домовленість з декількома банківськими установами, представники яких знаходяться безпосередньо в залі. Звідси випливає, що чим більше банків – тим більше конкуренція, а чим жорсткіша конкуренція – тим вигідніше умови.

2. Не поспішайте відразу ж оформляти товарний кредит, для початку візьміть рекламні буклети банків і в спокійній обстановці вивчіть всі пропозиції. По можливості переговоріть з консультантами і попросіть скласти графік погашення, він дасть можливість не тільки прояснити: скільки платити щомісяця, але і порахувати суму переплати.

article4353. Є умови, вплинути на які можете тільки Ви. До цих умов відносяться: термін кредитування і початковий внесок. Через ці умови Ви можете впливати на суму, яку щомісяця потрібно буде виплачувати.

4. Зазвичай кредит оформляють на місці за пред’явленням паспорта. Якщо умови кредиту Вам зрозумілі і підходять за всіма параметрами, то можна переходити до оформлення договору. При співбесіді з представником банку вести себе потрібно невимушено і природно, вид повинен бути охайним, а якщо на тілі є татуювання, то їх краще закрити, оскільки за наявності видимих ​​татуювань банк відмовить у видачі кредиту.

Варто відзначити, що якщо Ви плануєте взяти велику позику (більше 50 тис. руб), то представник служби безпеки буде передзвонювати Вашому роботодавцеві, тому такий кредит краще оформляти днем.

5. Перевірте анкету, заповнену з Ваших слів працівником банку і договір, на відповідність зазначених даних дійсності. Справа зовсім не в «людському факторі», а в тому, що при ухваленні рішення кредитний комітет може змінити умови кредитування, і не факт, що кредитний експерт Вам на це вкаже. Якщо все вірно, то можна підписувати договір.

6. Останній крок – це оплата первинного внеску на касі і можете забирати свій товар. Головне, на радощах не забудьте в зазначений термін внести необхідну суму в касу банку.

Однією з переваг товарного кредиту є швидкість оформлення. Вже через годину у Вас на руках буде готовий договір. Варто відзначити, що по даному виду кредитування відмови бувають вкрай рідко, це пов’язано з невисокими сумами позики і лояльністю вимог.

Найголовнішим недоліком споживчого кредиту, по праву вважається істотна переплата, реальні процентні ставки, іноді, перевищують 36% з яких 33% – це приховані комісії.

Так само почастішали випадки страхування позичальника банківським установа, хоча згідно з чинним законодавством вони не мають право це робити.

Складності виникають і в разі необхідності повернути або замінити в магазині бракований товар, придбаний в кредит.

У невеликих містах зустрічається проблема погашення сум за договором через те, що в населеному пункті відсутня відділення потрібного банку і перераховувати гроші доводиться через відділення зв’язку, а це додаткові витрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?