Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як взяти кредит на будівництво будинку

Кредит на будівництво будинку – це один з різновидів банківського продукту, який передбачає надання позичальникові певної грошової суми для проведення робіт по зведенню житлового об’єкта.

Фінансові установи дуже ретельно підходять до вивчення рівня платоспроможності потенційного клієнта і тільки після цього надають позику на будівництво.

Умови співпраці визначаються індивідуально кожним з банків.

Перед тим, як взяти кредит на будівництво будинку, слід добре ознайомитися з різними програмами кредитування.

На що слід звертати увагу?

clip_image002 Кредит на будівництво будинку є цільовим. Це означає, що отримані кошти можна витратити виключно для вирішення цього питання.

Даний момент прописується в договорі про співпрацю.

Умови кредитування можуть бути різними. Щоб підібрати найбільш оптимальний варіант співпраці, позичальникові слід звертати увагу на такі моменти:

· термін кредитування;

· спосіб погашення;

· валюта кредиту;

· величина початкового внеску;

· розмір процентної ставки.

Будівельні кредити в більшості випадках надаються строком до 30-ти років. Повернення коштів може здійснюватися аннуїтетним або диференційованим способом, а величина процентної ставки визначається умовами конкретної програми.

Для позики в іноземній валюті актуальна ставка на рівні 12-16%. Величина початкового внеску варіюється в межах 15-30% від загальної суми. Кредит на будівництво надається в повному обсязі або траншами.

Особливості надання позики

Перед тим, як взяти кредит на будівництво будинку, позичальник повинен документально підтвердити факт володіння земельною ділянкою для майбутньої споруди. Згодом дана територія буде використовуватися в якості застави.

Співробітниками банку здійснюється оцінка запропонованого ділянки. Розмір одержаної суми буде наближений до величини наданого кредиту.

Кредит на будівництво будинку може бути наданий тільки після того, як у позичальника на руках буде дозвіл від влади на будівництво.

Найпростіше отримати кредит на зведення об’єкта, в якому буде проживати одна сім’я. При цьому загальна територія житлового об’єкта, щоб не перевищує 150-200 квадратних метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?