Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як взяти кредит через інтернет

Інтернет грунтовно увійшов у наше життя. Сучасні реалії дозволяють використовувати цей ресурс не тільки як джерело корисної (і не дуже) інформації, як величезне сховище книг, фільмів, музики ігор і інше, інше. Цілком реальним стало купувати через глобальну мережу всілякі товари, починаючи від одягу і косметики і закінчуючи меблями та автомобілями. При цьому покупки в інтернеті часто вигідніше покупок в реальних магазинах.

А от наскільки це нововведення торкнулося банківської сфери? Платежами через інтернет вже нікого не здивуєш: багато хто з нас хоча б один раз розплачувалися в магазині карткою, а вже зняття грошей у банкоматах точно нікого не обійшло стороною, та й інтернет банкінг знайоме для багатьох поняття. Всі ці поняття пов’язані з інтернетом, а от кредит через інтернет – міф чи реальність.

Багато банків активно рекламують таку свою послугу, але чи варто сподіватися на позитивний результат такої затії і як все це повинно проходити, з чого потрібно починати.

Дійсно, перекласти необхідність першого відвідування банку на інтернет цілком реально. Для цього потрібно вивчити умови кредитування банків, і визначитися в якому з них Ви будете оформляти позику. Після цього на офіційному сайті фінансово-кредитної організації необхідно заповнити анкету. У цій анкеті потрібно заповнити відповідні поля: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серію, номер паспорта, ким і коли видавався, місце реєстрації та місце фактичного проживання, контактна інформація (номер телефону, адресу електронної пошти). Дані про роботу, починаючи з заробітної плати, а так само назва підприємства місце його реєстрації і контактні телефони. Наступним пунктом стане переважне для вас відділення, яке буде займатися оформленням і видачею для Вас кредиту, і бажана сума позики.

Заповнена анкета відправляється в банк для обробки, після цього на протязі деякого часу (від 10 хвилин) із заявником зв’язується представник article426кредитора для уточнення даних і підтвердження бажання отримати позику. Наступним етапом стане розгляд заявки, який не займає багато часу. У разі позитивного рішення за заявкою, клієнт з документами (обов’язково оригіналами) приходить у відділення банку для підписання кредитного договору. Співробітник відділення перевіряє весь пакет документів і підписує необхідні документи. Після чого клієнт отримує довгоочікувані готівкові кошти або кредитну карту з ними.

З усього сказаного можна зробити висновок, що одержати кредит через інтернет реально, з одним «але». Завітати до відділення кредитора таки доведеться, для того, щоб підписати договір і надати оригінали своїх документів на перевірку. Ну і, звичайно ж, для оплати кредиту, якщо Ви не плануєте робити це через термінал або інтернет.

Однак слід зазначити, що деякі інтернет-магазини пропонують придбати техніку в кредит, не виходячи з дому. Вибравши товар, клієнт заповнює анкету. У разі позитивного рішення по кредиту, при доставці товару експедитор перевіряє документи позичальника, і забирає підписаний ним кредитний договір. Після цього клієнт будь-яким зручним для себе способом виплачує позику.

Кредит через інтернет простий у своєму оформленні, так як не вимагає від клієнта ходити в банк для того, щоб здати документ. Це дозволяє економити час, не відпрошуватися з роботи, адже більшість банківських установ працюють тільки в будні дні. Однак будьте уважні, адже простота і доступність завжди ведуть до подорожчання. Уважно читайте умови видачі позик і вважайте свою реальну переплату. Тільки так можна зрозуміти що вигідніше: зекономити час на оформленні, але значно переплатити банку або витратити трохи більше часу, але при цьому бути впевненим в дешевизні обраного продукту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?