Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як взяти кредит безробітному

Це раніше дармоїдство вважалося злочином. А зараз, не працюєш ти – прапор в руки! Нікому до тебе немає діла. А адже коли ти не працюєш, то зрозуміло, що в грошах як раз таки гостро і потребуєш. Де грошей взяти? Перша думка – кредит . А в банку Вам пояснюють, влаштовуйтеся на роботу, пройде хоча б 3-4 місяці, тоді і заглядайте до нас.

Ну, тут зрозуміло. Якщо ти не працюєш, то і кредит тобі повертати не з чого буде. Банку такі клієнти не потрібні.

Але ж є велика маса роботяг, які начебто і заробляють непогано, але роботодавець їх офіційно на роботу не оформляє, а зарплату в темну платить. Не вигідно нікому свої доходи показувати. Але тільки не в нашому випадку. У банк нам для отримання кредиту якраз потрібно показати, що фінансове становище наше міцне, а кредит – це так, перехопивши на час, оскільки витрати раптові з’явилися на поліпшення добробуту.129

І банки знають, що є така категорія клієнтів. І потрібно їх до себе заманювати, оскільки більш цікаві клієнти вже розібрані давно. Але є тут деякі особливості:

Так от, руки не опускайте. Можливість для кредитування є. А якщо Ви і оплачувати будете без прострочень, то банку взагалі по-фігу які Ви документи надали, хоч лівою ногою написані. Головне він свій відсоточок наварив.

Якщо у Вас інші думки з цього приводу або вже є досвід отримання кредитів в подібних ситуаціях, поділіться ним з нашими читачами. Ви можете залишити свої коментарі внизу статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?