Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як взяти кредит без реєстрації в Києві

Одним з найважливіших вимог до майбутніх позичальників є громадянство. Відомості про місце реєстрації та постійного проживання також необхідно надати в банк, але не завжди вони необхідні. Однак у столиці постійна реєстрація грає набагато більшу роль, і без неї кредит можуть просто не дати. Саме так чинить більшість банків.

Але що робити людині, якій терміново потрібні гроші, а постійної прописки в Києві просто немає?

Нерідко виникає замкнуте коло. Так, єдина можливість купити квартиру для людини без величезних доходів – це взяти іпотеку. Але взяти іпотеку без реєстрації в Москві не так-то просто. Що робити в цьому випадку або в ситуації, коли необхідний кредит готівкою терміново або кредитна карта?

В першу чергу, не опускати руки, заздалегідь прийнявши поразку. Ви можете звернутися до кредитного брокера, який надасть вам допомогу в отриманні кредиту , підкаже оптимальну програму серед тих, які доступні людині без московської реєстрації.

Але кредит без прописки можна підібрати і самостійно. Для цього вам необхідно уважно ознайомитися з пропозиціями та умовами банків. Серед них можуть виявитися ті, що вас влаштують. Що для цього потрібно?moneyroll

В першу чергу, тимчасова прописка (реєстрація за місцем перебування). Нерідко банки виставляють умови, згідно з якими останній внесок повинен бути зроблений до закінчення терміну дії реєстрації за місцем перебування. Тому якщо ви маєте намір узяти кредит, орендуйте квартиру за договором, офіційно, і вимагайте оформлення реєстрації. Далеко не всі власники квартир йдуть на це, однак знайти такого реально, особливо, якщо ви візьмете на себе додаткові витрати.

Банкам необхідно отримати докази того, що ви за фактом проживаєте за вказаною адресою. Сьогодні поширене шахрайство з пропискою, коли по десять-двадцять чоловік тимчасово реєструють на одній площі з метою отримання роботи, кредиту і т.д., чим можуть користуватися і кредитні шахраї. Тому нерідко вимагають номер домашнього телефону. Якщо його немає, це може знизити ваші шанси.

Буває і так, що кредити видаються банком людині, яка не має прописку в одному регіоні, але зареєстрованій в іншому, де знаходиться філія банку. У цьому випадку також можна розраховувати на деяку суму.

Підвищити свої шанси ви зможете, якщо надасте банку докази своєї платоспроможності. Ви повинні працювати офіційно, мати «білу» зарплату і стаж не менше того терміну, що вказав банк.

Надавши заставу, ви ще більше підвищите шанси. Це може бути купується машина або квартира, або інше майно. Однак банки використовують заставу в крайньому випадку, і навряд чи «горять бажанням» займатиметься продажем вашого рухомого або нерухомого майна, тому це буде лише додатковим «плюсом».

Якщо організація, в якій ви працюєте, бере участь у зарплатному проекті, і ви тримаєте відповідну карту, ви можете звернутися в цей банк і отримати кредит на потрібну суму. Таким клієнтам, як правило, не відмовляють, проте розглядається рішення про видачу кредиту довше, ніж зазвичай.

Кредит без   реєстрації можна отримати, якщо ви довгий час працюєте в Києві або області і маєте підтверджені доходи не нижче певного рівня. Деякі банки можуть видати кредитну картку (наприклад, Приватбанк ) або споживчий кредит.

Не маючи постійної реєстрації, ви навряд чи зможете отримати більшу суму на довгий термін. Банк в даному випадку прагне застрахувати себе і надає лише мінімальні кредити на невеликий період. Ті організації, які надають кредит без реєстрації, як правило, пропонують високу процентну ставку, і на неї вам, швидше за все, доведеться погодитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?