Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як взяти кредит без перевірки кредитної історії?

Сьогодні погана кредитна історія – далеко не рідкість. Такий стан справ зумовлений виниклою за останні роки важкою економічною ситуацією. Будь якій фінансовій організації не вигідно обслуговувати клієнтів, що відмовляються виконувати свої кредитні зобов’язання. Якщо у вас негативна історія співробітництва з банками, не впадайте у відчай, з будь-якого становища можна знайти прийнятний вихід, погана кредитна історія не є виключенням.

Усі банківські організації ведуть списки недобросовісних клієнтів, найбільш лютих неплатників включають в чорні списки. Можливо, вас відвідувала думка, що якщо в одному банку ви відомі як недобросовісний боржник і занесені у відповідний список, то в іншому про це не знають. Дана думка помилкова, оскільки чорні списки розходяться між усіма фінансовими установами, а отже працівник банку має достовірну інформацію про потенційного клієнта.

clip_image002

Погана кредитна історія. Фактори її виникнення.

Трохи про те, що представляє з себе погана кредитна історія. Не можна точно охарактеризувати єдиний фактор впливає на її виникнення. Приміром, одна людина взяла кредит і з незалежних від неї обставин затягнула виплату або ж взагалі нездатна виплачувати, інша – зовсім не бажає повертати суму і просто переховується. Дії в обох випадках спричиняють однаковий результат – негативну кредитну історію. Але в випадках є деякі нюанси. Перша людина теоретично відноситься до сумлінних клієнтів, яким можуть дати повторну можливість отримати кредит. Другий позичальник потрапляє під куди серйозніші наслідки, результатом яких можуть стати подальші відмови банків у видачі кредитів.

Часто трапляються ситуації коли позичальник прострочив платіж з незалежної від нього причини, а розмір непогашеної суми невеликий. Кращим рішенням проблеми буде пряме звернення до кредитного брокера, який займається наданням послуг, спрямованих на відновлення позитивно кредитної репутації. Як ви зрозуміли, за участю кредитного брокера в процесі оформлення кредиту шанси значно зростають. Все залежить від того факту, як сильно ви примудрились заплямувати свою кредитну історію, далеко не завжди відновити репутацію можна за короткі терміни.

Відновити репутацію не вдалося, а кредит необхідний катастрофічно

В тому випадку, коли було допущено не особливо тяжке порушення кредитного договору, варто звернутись в банк, який раніше видавав вам кредит, якщо фортуна посміхнеться, вам дадуть повторну позику. Все що потрібно від вас, так це надати працівнику банку докази того, що ви здатні своєчасно погашати кредит і більше не допустите порушень. Необхідно надати довідку про доходи, а також переконати працівника фінансової установи в тому, що затримки з погашенням попереднього кредиту були викликані незалежними від вас обставинами. Тут велику роль грає людський фактор.

Як отримати кредит без перевірки кредитної історії

Погана справа якщо ви числитесь як злісний неплатник одночасно в декількох банках, в такому випадку отримати кредит практично неможливо. Але вихід є, можна використовувати крайні заходи – скористатися такою послугою як «експрес кредит». Дана послуга має на увазі видачу невеликих сум готівкою (до 2-5 тисяч гривень) за 30 хвилин. Кредитні організації видають подібні позики без ретельної перевірки репутації клієнта і є шанси, що не звернуть увагу на Вашу погану історію. У чому ж підступ? Такі кредити мають величезні процентні ставки, які часто перевищують спочатку заявлені.

Візьміть до уваги той факт, що інформація про недобросовісних платників зберігається в кредитних бюро не більше десяти років. Отже по закінченню даного терміну можна ставити хрест на минулому і сміливо прямувати в банківську установу з чистим аркушем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?