Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як взяти кредит без перевірки кредитної історії?

Сьогодні негативна кредитна історія – далеко не рідкість. Такий стан справ обумовлений виниклою за останні роки важкою економічною ситуацією. Будь якій фінансовій організації не вигідно обслуговувати клієнтів, що відмовляються виконувати свої кредитні зобов’язання. Якщо у вас негативна історія співпраці з банками (ситуація погана), але не впадайте у відчай, з будь-якого становища можна знайти прийнятний вихід, погана кредитна історія не є винятком.

clip_image001

Усі банківські організації ведуть списки клієнтів, найбільш лютих неплатників включають в чорні списки. Можливо, вас відвідувала думка, що якщо в одному банку ви відомі як недобросовісний боржник і занесені у відповідний список, то в іншому про це не знають. Дана думка помилкова, оскільки чорні списки розходяться між усіма фінансовими установами, а отже працівник, що займається вашими справами має достовірну інформацію про потенційного клієнта.

Погана кредитна історія. Фактори її виникнення.

Трохи про те, що представляє із себе погана кредитна історія. Не можна точно охарактеризувати єдиний фактор який впливає на її виникнення. Приміром, одна людина взяла кредит і з незалежних від неї обставин затягнула виплату або ж взагалі нездатна виплачувати, інший позичальник зовсім не бажає повертати суму і просто пропадає з виду. Дії обох тягнуть за собою однаковий результат – негативну кредитну історію. Але в подібних випадках звертають увагу на деякі нюанси. Перша людина теоретично відноситься до сумлінних клієнтам, яким можуть дати повторну можливість отримати кредит. Другий позичальник потрапляє під куди більш серйозні наслідки, результатом яких можуть стати подальші відмови банків у видачі кредитів.

Часто трапляються ситуації коли позичальник прострочив платіж по незалежній від нього причині, а розмір непогашеної суми невеликий. Кращим рішенням проблеми буде пряме звернення до кредитного брокера, який займається наданням послуг, спрямованих на відновлення позитивно кредитної репутації. Як ви зрозуміли, за участю кредитного брокера в процесі оформлення кредиту шанси значно зростають. Все залежить від того факту, як сильно ви примудрились заплямувати свою кредитну історію, далеко не завжди відновити репутацію можна за короткі терміни.

Відновити репутацію не вдалось, а кредит необхідний катастрофічно

У тому випадку, коли було допущено не особливо тяжке порушення кредитного договору, варто звернутись в банк, який раніше видавав вам кредит, якщо фортуна посміхнеться вам дадуть повторний. Все що потрібно від вас, так це надати працівнику банку докази того, що ви здатні своєчасно погашати кредит і більше не допустите порушень. Необхідно надати довідку про доходи, а також переконати працівника фінансової установи в тому, що затримки з погашенням попереднього кредиту були викликані незалежними від вас обставинами. Тут велику роль грає чисто людський фактор.

Як отримати кредит без перевірки кредитної історії

Погані справи якщо ви числитесь як злісний неплатник одночасно в декількох банках, в такому випадку отримати кредит практично неможливо. Але вихід є, можна використовувати крайні заходи – скористатись такою послугою «експрес кредит». Дана послуга передбачає під собою видачу кредиту за 30 хвилин. Фінансові організації видають подібні позики без ретельної перевірки вашій репутації. У чому ж підступ? Такі кредити мають величезні процентні ставки, які часто перевищують спочатку заявлені. Візьміть до уваги той факт, що інформація про недобросовісних платників зберігається в банках не більше десяти років. Отже по закінченню декількох років можна ставити хрест на минулому і сміливо прямувати до банківської установи з чистим аркушем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?