Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як вигідно здійснити переказ 100 тисяч гривень

Знадобилося швидко і вигідно здійснити переказ чималої суми в інше місто? Дізнаємось, що пропонують вітчизняні банки.
Наприклад знадобилось перевести 100 тисяч гривень готівки з Києва родичу до Полтави.
У ПриватБанку існує можливість здійснити переклаз на карту для виплат. Комісія стягується тільки з одержувача і становить 0,5% від суми при зарахуванні суми переказу. Кошти мають надійти на карту в той же день. Якщо ж мова йде про переказ на карту іншого банку, то комісія складе 10 гривень плюс 1%. Переказ надходить протягом 3 робочих днів.

clip_image001

Якщо Ви вирішите скористатися послугами Дельта Банку , то за здійснення даного переказу на карту, емітовану цією фінустановою, доведеться сплатити 10 гривень. При собі відправнику потрібно мати наступні дані: номер поточного рахунку та номер договору рахунку одержувача, а також – МФО і ЗКПО банку.
Згідно з регламентом, переклаз, здійснений до 9-ти ранку, надійде на рахунок одержувача після 11:00, з 9-ти до 11-ти – після 12:00, з 11-ти до 13-ти – після 16:00, з 14-ти до 16-ти – після 16:00, з 16-ти до 17-ти – після 20:00, після 17-ти – на наступний день. У разі, якщо даний переказ призначений для клієнта іншого банку, за його здійснення доведеться сплатити 1% від суми. Гроші прийдуть до одержувача протягом 3 робочих днів.
У Укрсоцбанку нам запропонували скористатись системою грошових переказів «Софт». Оскільки комісія за здійснення даного переклазу складає лише 0,8% від суми, а гроші надходять на рахунок протягом 10 хвилин. Як зазначив представник банку, для цього достатньо звернутися у відділення банку, маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код і дані одержувача (місто, ПІБ).
Одержувач зможе отримати свій переказ в будь-якому банку, який працює з даною системою переказів, знаючи контрольний номер, валюту і суму переказу, а також – ПІБ відправника.
Платинум Банк не стягує комісії за подібну фінансову операцію в разі, якщо переказ призначений для іншого клієнта банку. Якщо ж мова йде про переведення на карту іншої фінустанови, комісія складе 1% від суми.
У Пумбі якщо ви здійснюєте переказ без відкриття рахунку на картку, емітовану фінустановою, комісія складе 0,2% від суми переказу, якщо в інший банк – 0,5% від суми. Переказ, здійснений через касу потрапляє на рахунок одержувача-клієнта ПУМБ протягом 20 хвилин, на рахунок клієнта іншого банку – протягом 2-3 годин. Ті, у кого є рахунок в Пумбі, можуть внести гроші на свою карту, і вже потім перевести її на рахунок іншого одержувача. Тоді комісія складе 1-2 гривні.
У ОТП Банку для здійснення даної операції нам порекомендували відкрити рахунок у банку. Процес відкриття рахунку займає всього 20 хвилин і коштує 80 гривень. Тоді можна буде здійснити переклад, сплативши за нього 1% від суми, незалежно від банку одержувача. Кошти будуть переведені на рахунок іншої людини протягом 1-3 банківських днів.
У Райффайзен Банку Аваль комісія при скоєнні подібної операції також становить 1% від суми. Якщо відправник переказує гроші на рахунок іншого клієнта, останній отримає їх протягом 2 банківських днів. Якщо в інший банк – це займе до 3 днів.
Як бачимо, найчастіше солідну суму грошей можна перевести, сплативши за це до 1% від суми. Строк надходження грошей на рахунок коливається в межах «прямо зараз» і «до 3 банківських днів».

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?