Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як вигідно вкласти євро

Оскільки в останні роки курс євро в порівнянні з доларом і гривнею в Україні є найбільш стабільним, в жовтні багато клієнтів банків охоче залишають саме цю валюту на депозитних рахунках.
За показниками індексу UIRD восени цього року фінансові установи в середньому гарантують 6-7% річних залежно від суми вкладів у євро і умов депозитних програм. Хоча в деяких банках процентні ставки досягають 10-ти. «Осінь – період активізації ділової активності після літнього періоду відпусток. Період, коли збільшується попит на ресурси з боку населення », – зазначає директор департаменту розвитку продуктів банку «Фінанси та Кредит» Наталія Кравець.
Найвищі процентні ставки на короткострокові депозити пропонують програми, в яких повернення вкладів і відсотків проводиться по закінченню 12-ти місяців з дня підписання договору про вкладення.

evro_depozit_599x333.jpg.aspx

Лідером за відсотків ставки є Надра Банк . Програма «Фінансовий туризм» пропонує 10 відсотків річних. Кожен учасник акції отримає так звану золоту картку, завдяки якій не потрібно платити за обслуговування вкладу.
Користуючись акцією «Активний рух» від Актив-Банку клієнти зможуть отримати підвищену ставку на залишок на картковому рахунку, а також можливість щомісячно отримувати відсотки в касі банку. Процентна ставка – 8,75%.
У Авант Банку , учасники пропозиції «Стабільний дохід» по закінченню краткострочного депозиту під 8 відсотків річних отримують право на додаткові 0,025% у разі, якщо продовжать заощадження депозиту в банку ще на рік і більше.
Дельта Банк високі процентні ставки пропонує клієнтам, які вже більш ніж три місяці зберігають гроші на банківських рахунках. За програмою «Найкращий для своих» їм пропонують можливість безплатно змінити валюту вкладу, якщо з часом з’явиться така необхідність.
Банк «Інвестицій та заощаджень» пропонує відсоткову ставку 7% клієнтам, які бажають покласти на рахунок гроші на 30-60 днів. Така послуга можливе лише за умови, що вкладник користується інтернет-банкінгом.

Топ-5 короткострокових депозитів в євро *

Назва банку
Депозит
Умови пропозиції
Процентна ставка

Надра Банк
«Фінансовий туризм»
Без можливості поповнення вкладів
10%

Актив Банк
«Активний рух»
Щомісячна виплата відсотків
8,75%

Банк «Інвестицій та заощаджень»
«Моя прибуткова осінь»
Інтернет-банкінг
7,05%

Авант Банк
«Стабільний дохід»
Без можливості поповнення вкладів
8,0%

Дельта Банк
«Найкращий для своих»
Без поповнення
8,0%

* Сума вкладу – 1 тис. євро

Тим часом фахівці Національного Банку України рекомендують клієнтам українських банків звертати увагу не стільки на високі процентні ставки на депозити, скільки на здатність банку повернути вкладене. І радять вибирати установи, які активно ростуть, декларують свої доходи і витрати, а так само чітко прописують в договорах з клієнтами свою поведінку в разі форс-мажору.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?