Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як вигідніше вивести гроші з електронних гаманців?

Радить керівник департаменту зі зв’язків з громадськістю WebMoney Україна Маргарита Ормоцадзе:

У людини, яка хоче вивести кошти з електронного гаманця, є кілька варіантів: висновок на банківську карту, банківський рахунок, або через систему переказів. Кінцева вартість виведення залежить від конкретної системи онлайн-розрахунків і умов банку або системи грошових переказів. Наприклад, комісія WebMoney складає 0,8%.

Зазначу, що сьогодні українці можуть оплатити за допомогою онлайн-розрахунків весь спектр товарів і послуг, доступних через інтернет – від сервісів ЖКГ та зв’язку, до замовлень одягу, їжі, подарунків. За підсумками 2012 року кількість людей, які оплачують товари і послуги за допомогою електронних гаманців, збільшилася, в середньому, на 10%. І найбільш економним варіантом використання електронних розрахунків є bigоплата товарів і сервісів безпосередньо в онлайні.

Розповів керівник електронної системи прийому платежів EasyPay Олексій Свирид:

Для виведення грошей з гаманця користувачам ЕasyРay достатньо в розділі «Гаманці» «Особистого кабінету» вибрати спосіб перекладу з мінімальною комісією або без комісії. Комісія залежить від способу виведення грошей. Наприклад, при виведенні грошей на платіжну картку банку « Російський стандарт »комісія не стягується. Подальше отримання готівки в банкоматі відбувається за тарифами конкретного банку. У тому ж банку «Російський стандарт» для держателів більшості карт зняття готівки в «рідних» банкоматах – безкоміссіонное. Є також можливість вивести гроші на будь-який рахунок у банку України, використовуючи банківський переказ за реквізитами, при цьому комісія складе 1%. Комісія за переказ на рахунок ПАТ « Дельта Банк »становить 1,5%. Якщо переклад буде здійснюватися на будь-яку карту VISA українських банків, то розмір комісії – 1,9% (мінімум 4.90 грн – максимум 49.00 грн). При виведенні грошей з гаманця на карту в « ПриватБанку »або гаманець WebMoney комісія становитиме 2%. 3% комісії стягується за грошовий переказ для отримання готівки в Брокбізнесбанку .

Радить директор з корпоративних відносин і контролю платіжної системи «ГлобалМані» Юрій Корж:

Виведення грошей із системи передбачає не тільки можливість отримання готівки, але і ряд інших зручних і економічних інструментів для користувача електронного гаманця.

Зокрема, нещодавно ми запустили унікальний і показовий продукт – розрахункову картку «ГлобалМані». Вона випущена у партнерстві з міжнародною платіжною системою VISA та «ТЕРРА-банком». Оплати по карті в торгових мережах всередині країни проходять з нульовою комісією для власника гаманця. Це найвигідніший і швидкий спосіб виведення грошей з системи: припустимо, ви повинні комусь зі знайомих гроші, віддати треба терміново, ви переводите гроші зі свого гаманця на гаманець приятеля і він в ту ж хвилину може оплатити щось у супермаркеті, магазині , ресторані – без додаткових витрат. Також швидко можна зняти і готівку в банкоматі, але при цьому доведеться віддати 2,2% у мережі банків-партнерів: «Терра Банк», «Фінанси та Кредит», «Хрещатик», «Укрсоцбанк», «ВТБ банк». Є й деякі обмеження для зняття готівки: мінімальна сума однієї операції зі зняття готівки – 200 грн, максимальна – 2000 грн. По оплатах в торгових мережах обмежень немає.

Більш того, не будемо забувати, що і грошові перекази між гаманцями звичайних користувачів нашої системи проводяться миттєво і без комісій.

Упевнений, що поступово в Україні будуть знижуватися комісії за виведення грошей із систем електронних грошей. У міру збільшення оборотів та розширення ринку електронних платежів і грошових переказів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?