Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як вибрати вигідний кредит?

Взяти вигідний кредит не так просто: безліч банків, безліч найрізноманітніших умов, розібратися в яких деколи складно.

Деякі банки залучають позичальників низькими процентними ставками по кредиту, але при цьому розмір першого внеску повинен бути істотним, не завжди клієнтові розповідають всю інформацію про стягується комісіях, пенях, додаткових витратах. Інші банки видають кредит під більш високий відсоток, але при цьому не вимагає внесення великої суми в якості першого внеску.

Іноді умови кредитування дуже вигідні, невелика процентна ставка, мінімальні витрати по банківських комісій, не потрібне внесення передоплати, але щоб отримати такий кредит банк вимагає від позичальника великий пакет документів і різні офіційні довідки.

Щоб розібратися в цих особливостях, давайте розглянемо основні кредитні умови, запропоновані вітчизняними банками.

Якщо ви вирішили оформити споживчий кредит на суму 750 тисяч гривень, терміном на 5 років. При пред’явленні довідки про доходи, вам видадуть кредит, ефективна процентна ставка буде від 13,64 відсотка до 16,38 відсотків. Процентна ставка по кредиту від 13, 25 відсотка до 16 відсотків. Разова комісія коливається від 1 відсотка до 2-х відсотків.

Ефективна ставка включає в себе всі витрати клієнта на одержання та обслуговування кредиту (комісії, платежі за обслуговування). У розрахунок ефективної ставки не входять витрати на послуги нотаріуса, оцінювача, страхування, податкові збори і т.д.

При оформленні іпотечного кредиту терміном до двадцяти років у національній валюті на купівлю первинного житла, банки надають наступні умови: ефективна ставка по кредиту від 13,9 відсотка до 16,6 відсотків. Ставка за позикою від 13,8 відсотка до 16,5 відсотків. Стягується разова комісія коливається у показника 1 відсоток. Розмір першого внеску коливається від 10 до 30 процентів від суми кредиту.
При купівлі вторинного житла кредити видаються під менші відсотки, ефективна ставка складе від 13,35% до 14,65 відсотка, ставка по кредиту від 13,2% до 14,5 відсотків. Сума стягнутих разових комісій від 0, 4 відсотків до 1,5 відсотків. Деякі банки беруть фіксовану суму за оформлення кредиту. Сума первинного внеску коливається від 10 відсотків до 20 відсотків від суми позики.

У сфері автокредитування позика оформляється на п’ять років у національній валюті. Ефективна ставка від 12,9 відсотків до 14,51 відсотка. Розмір комісій та платежів від 0,5 відсотка до 1,75 відсотка. Первинний внесок можуть не вимагати, але найчастіше він становить 10-15 відсотків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?