Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як вибрати систему грошових переказів і банк для відправлення коштів?

 

Вибір банку для здійснення грошових переказів може грунтуватись, з одного боку, на наявності в банку лінійки систем грошових переказів і їх налагодженого функціонування, а з іншого – на доступності банку, кількості відділень, їх комфортності для користувачів.

Так, за допомогою систем грошових переказів Western Union, MoneyGram, Contact і Leader, у клієнтів ОТП Банку є можливість швидких грошових переказів по усьому світу та по Україні. Через кілька хвилин після відправлення грошовий переказ стає доступним для отримання адресатом в будь-якій країні світу, де є пункти обслуговування клієнтів.
Також ОТП Банк пропонує своїм клієнтам послуги адресних переказів за допомогою систем Contact і Leader, які вимагають трохи більше часу на доставку (від години до доби), але мають перевагу адресної видачі коштів (тобто відправник чітко вказує адресу отримання переказу).

Основним при виборі системи грошових переказів і банку для відправки коштів є можливість тієї чи іншої системи (банку) здійснити цей переказ в необхідній клієнту валюті, в необхідну клієнтові країну (місто, вулицю, відділення).

clip_image001У кожної системи грошових переказів свій перелік країн (міст) і валют з якими вони працюють.

Друге, це, звичайно ж, вартість переказу. У кожної системи вона буде різною в залежності від країни.

І з першим і з другим параметром можна ознайомитися на сайті системи грошових переказів або на сайті банку, який здійснює перекази.

Моя порада – це підібрати банк, який здійснює перекази між банками своєї групи. Такий переказ буде значно дешевше, ніж переказ через систему грошових переказів.

Наприклад, Піреус банк здійснює перекази між банками групи Піреус всього від 10 євро (або доларів США залежно від валюти переказу), що значно дешевше, ніж переказ через систему грошових переказів.

Для вибору системи переказів необхідно орієнтуватися не тільки на вартість послуги, а й на надійність системи переказів. Іноді краще вибрати хай не найдешевшу послугу, зате надійну.

Якщо говорити про перекази за Україну, я б рекомендував використовувати платіжні карти. Сьогодні вже з легкістю можна зробити переказ коштів без відвідування банку. Для цього достатньо скористатися банкоматом або системою інтернет-банкінгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?