Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як вибрати кредитну карту?

У наші дні ринок банківських послуг розвивається не по днях, а по годинах. Від розмаїття кредитних програм, акцій та інших привабливих пропозицій вже починає рябіти в очах. Але банки, намагаючись залучити на свій бік якомога більше клієнтів, вигадують все нові і нові послуги, розробляють свіжі і вдосконалюють старі системи кредитування і депозитування.

clip_image002

Це різноманіття стосується і кредитних карток. У кожного сучасного банку є кілька варіантів кредитних карт – з різними умовами, термінами кредитування, відсотковими ставками, акційними програмами і бонусними накопичувальними системами.

Як же не розгубитися серед подібного достатку пропонованих варіантів і вибрати той, який дійсно вам підходить?

Для тих, хто замислюється, чи не стати власником кредитної картки, але мало розуміє в сфері кредитування, необхідно розібрати основні аспекти, в яких слід орієнтуватися при виборі кредитної картки.

Кредитний ліміт

Кредитний ліміт – це певна грошова сума, яку ви можете використовувати на свій розсуд протягом певного терміну. Плюс кредитних карт в тому, що вони є, по суті, багаторазовими кредитами. Після закінчення певного часу вам необхідно погасити заборгованість (якщо ви зробите це вчасно, то вам не доведеться доплачувати ще й відсотки, що набігли за час використання коштів). Після цього ви можете знову використати ці гроші.

У різних банках ліміт кредитних карт може бути різним. Тому якщо кошти потрібні вам на придбання якоїсь досить дорогою речі (ми не беремо зараз рівень автомобіля або квартири), слід шукати банк, в якому оформляють кредитні картки з відповідним лімітом.

Процентна ставка

Наступне, на що слід звернути увагу, – це процентна ставка. Оскільки позичальники, як правило, виплачують ще й деяку додаткову суму, нараховану відповідно процентній ставці даної кредитної програми, більшість користувачів намагається шукати програми з найбільш низькою процентною ставкою. Погодьтеся, переплачувати не хоче ніхто.

Штрафні санкції

Крім усього іншого, обов’язково зверніть увагу на штрафні санкції, які застосовуються при простроченні платежу. Багато кредитних програми залучають клієнтів більш вигідними умовами, що різко відрізняються від пропозицій інших банків. Але тут необхідно знати про можливі підводні камені. А такими, як правило, і є завищені відсотки за прострочення платежу. Хоча якщо у вас немає сумнівів у своїх фінансових можливостях, то цілком можливо, що такі кредитні програми – якраз ваш варіант.

Пільговий період

Також при виборі кредитної картки зверніть увагу на пільговий період, або, інакше, грейс-період . Їм називається термін, протягом якого ви можете «безкоштовно» і «безвідсотково» користуватися кредитними коштами. В середньому такий період становить 45 днів.

Бонуси та знижки

Сучасні банки, крім стандартних послуг, активно користуються так званими кобрендинговими проектами . Суть цих проектів полягає в тому, що банки об’єднуються з якими-небудь торговими марками або великими корпораціями. І за те, що ви придбали якийсь продукт в певній торговій точці, використовуючи кредитну карту конкретного банку, вам можуть надаватися різні знижки, нараховуватися певні бонуси або робитися маленькі подарунки. Погодьтеся, дрібниця, а приємно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?